18 травня 2023 р. в Рівненському ліцеї  №28 відбулося традиційне Свято Знань і Творчості, учасниками якого стали призери олімпіад, інтелектуальних, спортивних, творчих конкурсів, змагань, а також учителі та батьки.

Підведено підсумки обласного етапу Всеукраїнської виставки-конкурсу декоративно-ужиткового і образотворчого мистецтва «Знай і люби свій край!», який проходить з 17 по 31 травня 2023 року. Учні закладів освіти Рівненської міської територіальної громади вибороли 18 призових місць з 22 поданих експонатів (конкуренцію складали 349 робіт школярів області).

12 травня 2023 року, напередодні  Дня матері, у Квасилівському ліцеї Рівненської міської ради, відбувся конкурс «Супермама-2023». У ньому зголосилися взяти участь п’ятеро неймовірно талановитих мам, яким змагатися допомагали їхні діти.

    Приємним подарунком для учнів Рівненського ліцею № 13, які є переможцями олімпіад та конкурсів, МАН, стала поїздка до м. Тернопіль. Ліцеїсти відвідали НВК школу-ліцей № 6 ім. Назарія Яремчука, де поспілкувалися з однолітками під час цікавих пізнавальних ігор, познайомилися зі звичаями та традиціями ліцею, побували на фестивалі спортивної аеробіки.

   17 травня  у Рівненському ліцеї №18 відбувся тренінг з тактичної медицини. Його  проводили рекрути полку "Азов" для учнів 11 класів. Живе спілкування з учасниками бойових дій, військове спорядження, розповідь про  різні ситуації, які трапляються на полі бою – усе це викликало в учнів надзвичайний інтерес і захоплення.

Для виконання Плану заходів Тижня безпеки дорожнього руху у Рівненському міжшкільному ресурсному центрі 16 та 18 травня 2023 року були проведені виховні заходи з профілактики правопорушень з представниками патрульної поліції для  учнів 10-11-х класів, який провели старший лейтенант поліції Анастасія Безушко, лейтенант поліції Олеся Борейко та капітан поліції Іванна Бояківська.

16.05.23p. колектив закладу ЗДО №31 спільно з батьками та вихованцями провели благодійний ярмарок. Нам вдалося зібрати 16777 грн.Всі кошти перераховані на дрон для аеророзвідки. Дякуємо всім за підтримку!

П’ять років поспіль команда школярів Рівненської міської територіальної громади посідає ПЕРШЕ МІСЦЕ у обласному заочному конкурсі фоторобіт серед учнівської молоді «Моя Україно!» (наказ департаменту освіти і науки Рівненської обласної державної адміністрації від 25.04.2023 №100).

Вже 14 років у нашому місті у дванадцяти закладах освіти впроваджуються відновні практики - реалізовується програма «Шкільна медіація», у 9 з них діють Шкільні служби порозуміння. Вже стало доброю традицією в кінці навчального року проводити підсумкові зустрічі для підлітків – медіаторів у формі квестів. Цього року координаторами Шкільних служб порозуміння (практичними психологами РЛ «Український», РЛ №№ 17, 19, 25, 28, РЛ «Гармонія») було організовано V міський квест.

Освіта і ,,Просвіта’‘ — спільнокореневі слова! Ми воєдино прагнемо до пізнання, утвердження справжніх цінностей, виховання в дітей та в учнівської молоді патріотизму, єднання заради святої Перемоги! Саме на цьому акцентувала увагу голів первинних осередків міської « Просвіти» їх керівник Катерина Сичик на зустрічі , яка відбулася в Рівненському ліцеї № 20.

9 травня затверджено в Європейському Союзі як День Європи. Цього дня ми вшановуємо нашу історичну єдність – єдність усіх європейців, які знищили нацизм і переможуть рашизм. Єдність, яка наближає мир.

Учителі, здобувачі освіти Рівненського ліцею №11 та громадська організація Українсько-польський союз ім. Томаша Падури  на чолі з Евою Маньковською провели заходи з нагоди Дня Європи в Україні.

5 квітня 2023 року в Рівненському ліцеї № 1 стартувала передвиборча кампанія  президента парламенту (учнівського самоврядування) ліцею.

У перегонах взяли участь шість учасників: Калетинець Крістіна, учениця 10-Б класу, Потьоміна Анна, учениця 9-А класу, Жовнір Артем, учень 8-А класу, Зайцева Вікторія, учениця 8-В класу, Сачук Владислава, учениця 7-А класу, Щирук Владислав, учень 6-А класу.

10 травня 2023 року в Рівненському ліцеї №18 відбулося урочисте відкриття велопарковки та благодійний велопробіг на підтримку ЗСУ.

       2 роки тому заклад став учасником  національної кампанії "Велосипедом до школи" в межах проєкту "Впровадження освіти з безпеки руху на велосипеді в українських школах". Було обрано 15 шкіл з понад 200 заявок з різних областей України, серед шкіл - переможців і 18 ліцей.

5-7 травня 2023 року команда Рівненського міського центру творчості учнівської молоді взяла участь у Чемпіонаті України з судномодельного спорту (моделі секції "С") (дорослі, юніори) та у Всеукраїнських відкритих змаганнях учнівської молоді (юніори) з судномодельного спорту ("С"- стендові моделі) у м. Києві.

  Питання психологічної підтримки дитини сьогодні, коли наша країна веде війну проти агресії російської федерації, є надзвичайно актуальними. Знаковим є те, що Україну підтримують багато країн світу, урядових та неурядових організацій і серед них Дитячий фонд ООН (ЮНІСЕФ).

Заклади загальної середньої освіти та інклюзивно-ресурсні центри Рівненської міської територіальної громади отримали гуманітарну допомогу від цієї організації.

Три учасники  Всеукраїнської учнівської  олімпіади з географії (фінальний етап), здобувачі освіти закладів загальної середньої освіти Рівненської територіальної громади,  вибороли  три перемоги! Три ІІІ місця!

Переможцями стали: Мартинюк Микола - учень 9 класу Рівненського ліцею № 8 (вчитель Савурко Оксана Миколаївна),  Янчук Софія – учениця  9 класу Рівненського ліцею № 12 (вчитель Кирилюк Олена Володимирівна),   Чернявський Владислав – учень  11 класу Рівненського ліцею «Гармонія» ( вчитель Береза Марія Василівна).

Організація безпеки життєдіяльності та навчання дітей основам безпеки – є одним з пріоритетних напрямів роботи закладів дошкільної освіти. Важливо, що ці питання вирішуються спільно з представниками патрульної поліції, пожежно-рятувальної частини, ДСНС нашого міста.

З метою забезпечення умов для реалізації творчих здібностей дітей, формування в учнівської молоді національних, духовних, громадянських цінностей, з 10 по 14 квітня 2023 року Рівненським міським центром творчості учнівської молоді було проведено міську виставку-конкурс декоративно-ужиткового і образотворчого мистецтва «Знай і люби свій край!» серед учнів закладів освіти Рівненської міської територіальної громади.

Вітаємо юних рівнян, переможців ІV (фінального) етапу всеукраїнської учнівської олімпіади з історії!

Три учасники команди від Рівненської області, учні закладів загальної середньої освіти Рівненської територіальної громади, принесли Рівненському краю три перемоги!

Багато років поспіль вихованці Рівненського міського центру творчості учнівської молоді виборюють ПЕРШЕ місце команді Рівненської міської територіальної громади у обласному етапі Всеукраїнської виставки-конкурсу технічної творчості учнівської молоді «Наш пошук і творчість – тобі, Україно!».

Сьогодні у Рівненському ліцеї "Центр надії" імені Надії Маринович триває загальношкільна екологічна акція, назва якої символічна - "Алея надії".

З ініціативи небайдужих батьків закладу цьогоріч, незважаючи на тривогу, безпекові загрози, невизначеність, притаманні воєнному часу, вдалося об'єднати зусилля всіх учасників освітнього процесу навколо створення безпечного та комфортного освітнього середовища. Так, у І семестрі ліцей активно долучився до ремонтних робіт в укритті АТ "УКРТЕЛЕКОМ", адже саме там учні 5-11 класів перебувають під час повітряних тривог.

У кожної події є свій післясмак. Який він у педагогів, переможців та лауреатів І туру всеукраїнського конкурсу "Учитель року-2023"? Кожен з учасників назве свої складові успіху та рефлексії. У тому поєднанні відчуттів та думок буде і тиха радість від  визнання їхньої праці: "Я це зробив (ла)!", "Перемогу присвячую Україні, своїм учням!", "Нарешті розмірений професійний ритм!"