Інструменти доступності

Перемоги юних рівненських науковців

    Нагородження переможців ІІ (обласного) етапу конкурсу-захисту Малої академії наук було дуже піднесеним і урочистим! Атмосфера нашого академічного музично-драматичного театру, а ще — щирі емоції учнів, особливо випускників, перетворили цей захід на подію! Одинадцятикласники дякували своїм закладам, учителям, батькам, друзям за підтримку та віру, а нашим захисникам — за можливість досягати, перемагати, жити!

На сцену піднялося 20 наших "манівців", які посіли перше місце в обласному етапі конкурсу-захисту МАН. Усього ми маємо 112 перемог!  Вітання, оплески, відзнаки — усе це було в честь усіх переможців! Гордість нашої громади!
Відзнаки за підготовку учнів-переможців на сцені отримали 8 рівненських освітян: Олег Желюк, Роман Данилюк, Анатолій Шарабура, Оксана Бондаренко (РЛ "Елітар"), Катерина Попова (РЛ № 19),  Тарас Галатюк (РГ № 6), Любов Сень (РЛ №13), Ольга Вознюк (РЛ № 27). Усім іншим педагогам-наставникам, які підготували переможців, теж підготовлено відзнаки від РМАНУМ. 
І ще одне професійне визнання отримав колектив Рівненського ліцею "Елітар". Учні ліцею здобули 28 перемог! 6 елітарівців представляли область на Всеукраїнському рівні. Тому титул найкращого закладу в системі МАН в м. Рівне — заслужена нагорода!
Дякуємо нашим "манівцям" за гідне представлення Рівного в науковій царині, за кожну перемогу!
Далі буде — про перемоги у фінальному етапі!