gototopgototop

Сьогодні:


Освіта м.Рівне

МОН України

МОН України
Освіта Рівненщини
МОН України
RMMK

Info-centr

Info-centr

Children-hotline

Innovatyka-2018

Ukraine

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterСьогодні604
mod_vvisit_counterВчора1519
mod_vvisit_counterЗа тиждень8580
mod_vvisit_counterПопередній тиждень11230
mod_vvisit_counterЗа місяць29881
mod_vvisit_counterПопередній місяць49302
mod_vvisit_counterЗагальна2491489

Зараз (20 хвилин назад): 11
Ваш IP: 54.224.247.42
,
Сьогодні: 2018-10-20 12:19

Анонс заходів управління освіти м.Рівне. В даному розділі Ви дізнаєтесь про події, які відбудуться протягом поточного тижня. Слідкуйте за подіями, щоб володіти інформацією з питань галузі освіти м.Рівного.

"Відкрити анонс заходів..."

 


Наша каша найсмачніша!

В кінці минулого навчального року наш 5-Г побував у с. Пляшева Радивилівського району Рівненської області. Козацька церква з таємничим підземним ходом, історія козацтва, побут і звичаї козаків, поле Берестецької битви, спілкування з монахом у Свято-Георгіївському храмі…і ми поринули в атмосферу козацької доби, відчули себе часточкою невмирущої історії свого народу.

Детальніше...

 

Музична вітальня

«Живи, наша  пісне!» - такими словами в Рівненській українській гімназії розпочалася музична вітальня, яка була приурочена  100-річчю заснування Української республіканської капели під керівництвом Олександра Кошиця. Ведучі свята, гімназистки  Костюк Олександра, Нікітіна Олександра та вчителі Туровська Лідія Іванівна й Панасюк Олена Феодосіївна, познайомили одинадцятикласників із життєвим та творчим шляхом славного сина України, геніального диригента, знаменитого композитора і вченого-етнографа, педагога О. Кошиця та його хоровою капелою.

Детальніше...

 

Не будьмо байдужими!

Рівненська міська організація Товариства Червоного Хреста України щороку у вересні-жовтні проводить благодійну акцію «Турбота». У ході акції учні збирають овочі для передачі найменш захищеним категоріям населення та в медичні заклади міста.

Детальніше...

 

«Що? Де? Коли?» у РЕПЛ

Паралельно із міським турніром,  у Рівненському економіко-правовому  ліцеї також відбулася інтелектуальна гра «Що? Де? Коли?», учасниками якої стали  учні 8-9 класів . У грі взяли участь 4 команди: «Дежавю», «G-6», «Невідомі 228» та «Альфа».

Детальніше...

 

Онлайн-зустріч членів учнівського парламенту ліцею з відомим українським літератором Любком Дерешем

В рамках реалізації Ⅱ етапу Всеукраїнського експерименту «Стандартизація наскрізної соціально-психологічної моделі масового впровадження медіаосвіти у вітчизняну педагогічну практику» представники учнівського парламенту Рівненського економіко-правового ліцею  взяли участь у онлайн-зустрічі з відомим українським літератором Любком Дерешем на тему: "Ти-талант.

Детальніше...

 

День захисника Вітчизни

14 жовтня - відзначається одне з найбільш шанованих свят в Україні – свято Покрови Пресвятої Богородиці, державне  свято День захисника Вітчизни, Українського козацтва. Для Рівненського НВК №2 «Школа -Ліцей» День захисника Вітчизни – це особливе патріотичне свято, ми шануємо оборонців нашої Батьківщини.

Детальніше...

 

Хто спритніший – хлопці чи дівчата?

До Дня Захисника України в 4-А класі загальноосвітньої школи №9 (директор Гаврилюк Р.Б.) у 4-В класі проведено конкурсно-розважальну гру «Нумо, хлопці й дівчата!». Класний керівник Хохлюк Н.В. підготувала розлогу програму змагань. Команди-учасниці змагалися між собою у цікавих конкурсах, веселих естафетах, виконували різноманітні завдання.

Детальніше...

 

Вшановуємо захисників України

Оскільки День Покрови Пресвятої Богородиці співпав із вихідним днем, учні 6-Б класу Рівненської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №25 та їх батьки вирішили 14 жовтня вшанувати захисників нашої держави та відсвяткувати День українського козацтва у козацькому таборі «Гайдамаки».

Детальніше...

 

День козацтва в НВК №26

14 жовтня православні християни святкують День Покрови Пресвятої Богородиці. В цей же день відзначається День українського козацтва та День захисника України.

Детальніше...

 

Використовуємо сміття повторно

Переробка відходів — важлива тема в наш час, коли сміттєві звалища перевантажені, а кількість виробничих і побутових відходів з кожним роком зростає. Сміттєзвалища не тільки забруднюють довкілля, але і негативно впливають на здоров'я людей.

Детальніше...

 

Місто Лева очима п’ятикласників

Напередодні  свята Покрови Богородиці  учні 5-А класу разом з батьками та класним керівником відвідали стародавнє місто Львів. Кажуть, воно схоже на Відень або Краків, що в ньому є щось від Праги, а собори подібні до римських. Мабуть, так воно і є. Львів - особливий.

Детальніше...

 

Ми – козацького роду діти

Минуле українського народу тісно пов`язане зі славною його сторінкою – періодом козаччини. Унікальність нашої історії і нашого народу полягає в тому, що в козацтві виявився творчий і волелюбний дух наших предків. Багато хто сьогодні має  козацькі прізвища.

Детальніше...

 

Янгол-охоронець для захисників України

12 жовтня 2018 року у 8-А класі Рівненської загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. № 28 до  Дня захисника України був проведений захід, який мав назву «Янгол-охоронець для захисників України». Вчитель, транслюючи слайди, розповів про історію походження свята.

Детальніше...

 

Подорожуємо Україною

12 жовтня 2018 року учні 4-х класів загальноосвітньої школи № 9 (директор Гаврилюк Р.Б.)  разом з батьками та класоводами побували на екскурсії в м. Тернопіль.Під час подорожі відвідали Вишневецький та Збаражський замки, пройшлися вулицями Тернополя, здійснили прогулянку на катері водними просторами міського озера, побували в карамельній майстерні.

Детальніше...

 

Захисники держави – гідний приклад наслідування

Напередодні  Дня захисника Вітчизни – свята мужності та чоловічої гідності – для підростаючого покоління важливо представити найкращі зразки служіння народу та країні. Упродовж тижня козацької слави у Рівненській загальноосвітній школі І-ІІІ ст. № 25 учителі суспільствознавчих дисциплін різноманітні позакласні та позашкільні заходи спрямовують на виховання у молоді високих моральних якостей громадянина-патріота.

Детальніше...

 

Військові медики – мами учнів, учасниці ООС

У всі часи військові лікарі та медичні сестри користувались особливою повагою та визнанням. Саме тому, до Дня захисника України (14 жовтня) для учнів 10-А класу (кл. кер. Т.Соботюк) ЗОШ №8 м. Рівного.

Детальніше...

 

Урок мужності «Герої не вмирають»

12 жовтня 2018 року в Рівненській ЗОШ  І-ІІІ ступенів №28 для учнів 10 класів учитель предмета «Захист Вітчизни» Гапанчак Сергій Борисович провів урок мужності «Герої не вмирають», який розпочався з виконання Державного Гімну України.

Детальніше...

 

А ми нашу славну Україну розвеселимо…

Справжнє  свято української патріотичної маршової пісні пройшло у Рівненській спеціалізованій школі І-ІІІ ступенів №15. Цьогоріч  у ньому взяли участь всі учні 8-11 класів, вони  проходили маршем під музику, крокували з піснею, а перед початком дійства збірна команда старшокласників продемонструвала елементи строєвої підготовки та пісенно-строєву композицію.

Детальніше...

 

Фестиваль козацької пісні

11  жовтня напередодні дня українського козацтва в Рівненській загальноосвітній школі І-ІІІ ст. № 25 пройшов фестиваль козацької пісні. У ньому взяли участь 12 класних колективів  2-3 класів, які виконали  прадавні твори,  що є кращими зразками давньої пісенної культури козацької доби.

Детальніше...

 

«Феєрична осінь»

У Рівненському НВК №2 учнівським парламентом організовується традиційний конкурс-виставка ікебан та дарів природи під назвою «Феєрична осінь» (11-12.10.2018 р.). Учні мали змогу презентувати свої вироби із природніх матеріалів. Виставка і справді була вражаючою!

Детальніше...

 

Козацькі сурми скликають

Майбутнє сучасної України – це її молодь, яка повинна знати і пам’ятати найвизначніші події з історії своєї держави. Згадати славні часи козаччини, що стала синонімом свободи, національної гідності, зібралися 11 жовтня учні 8-х класів Рівненської загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. №25 на інтелектуально-розважальну гру «Козацькі сурми».

Детальніше...

 

АКЦІЯ «Турбота»

Приємно бачити, як посміхається людина. Приємно вдвічі, коли причиною її посмішки є ти! Саме з таким закликом і девізом у Рівненській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №28 проводилась благодійна акція «Турбота».

Детальніше...

 

Від доброї справи серце радіє

Вже другий рік школярі міста допомагають маленькій рівнянці Михайловій Валі, яка потребує постійного лікування та оперативного втручання. Долучаються до збору коштів дівчинці на лікування і актори молодіжного народного театру.

Детальніше...

 

Люди мужності та четі

Події початку 2014-го року і неоголошена війна Росії проти України змусили переглянути погляди українського суспільства на багато речей. Зокрема – збільшення акцентів на роботу з національно-патріотичного виховання.

Детальніше...

 

Загальношкільна година мужності

Уже багато років поспіль 14 жовтня ми-українці відзначаємо величне християнське свято Покрови Пресвятої Богородиці, яке цьогоріч припадає на святу неділю. Упродовж століть це свято набуло особливо важливого змісту, оскільки пов’язане із боротьбою за свободу та порятунком від ворогів.

Детальніше...

 

Шкільний конкурс військово-патріотичної пісні та строю «Червона калина»

09.10.2018 р до річниці створення УПА та Дня українського козацтва у ЗОШ №27 було проведено традиційний щорічний конкурс військово-патріотичної пісні та строю «Червона калина». До участі у ньому запрошувались учні 9-х – 11-их класів.

Детальніше...