Новини - Освіта
gototopgototop

Сьогодні:


Освіта м.Рівне

МОН України

МОН України
Освіта Рівненщини
МОН України
RMMK

Info-centr

Info-centr

Children-hotline

Innovatyka-2018

Ukraine

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterСьогодні266
mod_vvisit_counterВчора1624
mod_vvisit_counterЗа тиждень5517
mod_vvisit_counterПопередній тиждень10382
mod_vvisit_counterЗа місяць22956
mod_vvisit_counterПопередній місяць44866
mod_vvisit_counterЗагальна2384326

Зараз (20 хвилин назад): 14
Ваш IP: 54.224.220.72
,
Сьогодні: 2018-08-16 05:28

Анонс заходів управління освіти м.Рівне. В даному розділі Ви дізнаєтесь про події, які відбудуться протягом поточного тижня. Слідкуйте за подіями, щоб володіти інформацією з питань галузі освіти м.Рівного.

"Відкрити анонс заходів..."

 


Прощаємось із «Карамельками» на рік…

Сьогодні останній день у пришкільному таборі «Карамельки» (ЗОШ № 9). Сумно, коли бачиш, як пустіють коридори й відпочинкові кімнати. Після традиційної зарядки й сніданку відпочивальники прибирали територію табору: знімали цукерки й атрибути загонів.

Детальніше...

 

День мелодії дитинства у таборі «Веселий вулик»

15 червня «бджілкам»  не завадив дощ провести майстер-клас з хіп-хопу. Натанцювавшись досхочу та взявши участь у спортивних змаганнях,  діти вирушили до актової зали, щоб познайомитись з дракончиком Тригушиком, який приїхав до нас з акторами театру «Зернятко любові»,  та привіз  ігри, розваги та виставу про бумеранг добра.

Детальніше...

 

Завершальний квест

Ось і пролетіло три тижні цікавого, бурхливого табірного життя. Сьогодні, у п’ятницю, 15.06.18 з самого ранку у таборі «Веселка» при ЗОШ №27 спостерігалось   небувале пожвавлення: усі хвилюються, когось, чи щось шукають. Незабаром розпочнеться заключний «квест» з нагоди закриття табору.

Детальніше...

 

Презентація англомовного загону

Для 9-го  англомовного загону «Веселка», що при ЗОШ № 27 останній день табірного життя виявився досить насиченим.  Крім того, що вони взяли участь у загальній грі «Квест», вони ще і підготували свою міні-програму, яку і продемонстрували  для усіх загонів перед початком гри.

Детальніше...

 

День закриття табору «Дивограй»

Швидко промайнули дні відпочинку у літньому пришкільному таборі «Дивограй» (РГГ). Сьогодні, 15 червня вихованці та вихователі відзначають День закриття табору. Урочисту лінійку провели у нетрадиційній формі.

Детальніше...

 

День табору

Ось і добігла кінця табірна зміна. Завершилися походи, ігри та змагання. В останній день табору ми вирішили влаштувати невеликий концерт української пісні. Кожен загін підготував чудовий виступ, котрий подарував як знак вдячності усім, хто протягом трьох тижнів працював та відпочивав у пришкільному таборі «Вулик». По обіді відбулася святкова дискотека. Табір завершився, але по переду на всіх чекають такі веселі сонячні канікули.

Детальніше...

 

Новини мовного загону

Табірне життя, зокрема в англомовному загоні «Chatty Birds», щоденно змінюється і збагачується новими враженнями та подіями. Під час перебування у таборі «балакучі пташенята» мали змогу поєднати навчання із захоплюючим відпочинком, непомітно долати мовний бар’єр та отримати мотивацію для подальшого удосконалення англійської мови.

Детальніше...

 

День табору

Усе хороше коли-небудь закінчується... Завершилась і робота у пришкільному таборі «Вулик» з денним перебуванням. Зранку іще дружно збіглися на ранкову зарядку та лінійку, але відчуття розлуки з друзями, вихователями легким смутком огортало всіх присутніх.

Детальніше...

 

Wonderfest

14 червня в РГГ відбувся творчий фестиваль під назвою WONDERFEST,  у якому взяли участь усі мовні загони. Наші юні таборята продемонстрували чудові вміння та навички у таких номінаціях як Art, Drama, Projects and Culture.

Детальніше...

 

Фестиваль флешмобів «Ми – діти України»

Багато цікавих та змістовних подій відбувалося в літньому таборі «Дивограй», що діє у Рівненській гуманітарній гімназії. Щодня діти брали участь у конкурсах, спортивних перегонах, малювали, дивилися цікаві концерти, вистави. А в передостанній день перебування у таборі діти з задоволенням взяли участь у загальноміському фестивалі флешмобів «Ми – діти України», який проходив у парку ім.Т.Шевченка на літній естраді.

Детальніше...

 

Спортом ми усі займаємося та частіше посміхаємося….

Щоб здоровим, сильним бути, Треба нам про сум забути. Бо усміхнена людина – Це здоров`я половина!

На канікулах, під час відпочинку у пришкільному таборі «Дивограй» (РГГ), кожен літній день проходить цікаво. Сьогодні наші вихованці провели день по-спортивному. А саме: взяли активну участь у спортивних змаганнях «Веселі старти». Діти тренували свою витримку, спритність та витривалість.

Детальніше...

 

Участь у флешмобі

Невпинно рухається вперед час. Підходить до кінця наш відпочинок у таборі. Позаду залишаються походи до театрів і парків розваг, заняття у гуртках, участь у батлах і флешмобі, а попереду – тепле ласкаве літечко, приємний відпочинок у родинному колі.

Детальніше...

 

День козачат у таборі «Веселий вулик»

14 червня «бджілки»  позмагалися з вихованцями пришкільних таборів міста у майстерності танцювати, взявши участь у денс-батлі «Ми – діти України». А тоді вирішили, що потрібно наше місто зробити чистим,  тому вони поспішили до обласної бібліотеки на еко-гру «Розгрібаючи сміття – робимо місто та життя чистими», де навчилися сортувати сміття,  і  взяли участь у вікторині «Бережіть Землю, бережіть». А загони «Нектаринки» та «Бджолярі» ще й побували на бібліотечному бульварі «Невідома Україна» у бібліотеці-філії №10. Після смачного обіду   «бджілки» взяли участь  у випробуваннях, які підготували для них козаки, а нагородою для переможців була вистава «Зачарований ховрашок» від театрального колективу «Погляд».

Детальніше...

 

День здоров’я

Літо – час подорожей та відпочинку, нових вражень та друзів. В цьому переконалися вихованці пришкільного табору «Вулик» з денним перебуванням, які зранку відправилися у похід.

Цікаві конкурси, спостереження за флорою і фауною, фото сесії на лоні природи незмінні атрибути будь-якої подорожі.

Детальніше...

 

День театру

14 червня 2018 року вихованці пришкільного табору «Вулик» РКГ «Престиж» відправилися до Рівненського академічного обласного театру ляльок. Переглядали виставу «Мама для мамонтенятка». VІ-му загону випала почесна місія представляти наш табір на загальноміському фестивалі флешмобів «Ми – діти України», що відбувався у міському парку культури та відпочинку імені Т. Шевченка. По обіді на всіх чекало «Свято кульок», в ході якого кожен отримав символ заходу в подарунок.

Детальніше...

 

День дублера в таборі «Карамельки»

Підходить до завершення відпочинкова пора в пришкільному таборі «Карамельки» (ЗОШ № 9). Дітлахи трохи зажурені, бо зміна видалась напрочуд цікавою і насиченою. Не хочеться розлучатись із улюбленими друзями, вихователями, волонтерами. Але попереду ще два дні, тому вмикаємо відпочинок на поділку «максимальний»!

Детальніше...

 

Флеш-моб

Сьогодні, 14.06.2018 р., англомовний загін займався не зовсім «англомовними» справами – вони їздили у місто, щоб долучитися до конкурсу флеш-мобів з теми «Ми – діти України». Приїхали звідти задоволені та щасливі, привезли іменний сертифікат.

Детальніше...

 

День Здоров’я

Сьогодні – передостанній  день роботи табору «Веселка» при ЗОШ №27. Четвер – День здоров’я. Після сніданку усі загони, крім 9-го розійшлися у культпоходи: хтось – до парку ім. Т.Г. Шевченка, хтось – до Гідропарку, хтось – помандрував у парк Хіміків. Кожен із загонів мав свою розважально-ігрову програму: ігри, естафети та інші розваги.

Після смачного обіду всі розійшлися по загонах, щоб готуватися до завтрашнього завершального квесту. Крім того, сьогодні по обіді було заплановано й проведено ще одну цікаву справу. Усі діти малювали «смайлики» і обмінювалися ними побажаннями на літні канікули.

Детальніше...

 

День «НАВПАКИ»

Весело та цікаво пройшов  «День «Навпаки» у таборі « Країна Веселкова». До дітей у гості приїхав Луцький ляльковий театр з програмою «Пригоди африканських звірів», який  зацікавив присутніх цікавими пригодами.

Найбільше задоволення  вихованці отримали від конкурсу «Міс табору – 2018». Дівчата надзвичайно зацікавили  глядачів красою, вишуканістю, талантом. Визначити переможців було важко, адже  красуні нашої школи найкращі!

Детальніше...

 

День спорту

День спорту  у таборі "Країна Веселкова" розпочався на шкільному майданчику з традиційної ранкової гімнастики  та лінійки.

Після сніданку діти відправилися до Рівненської пожежної частини №1, де  ознайомилися  з професією пожежника. А також до Рівненського краєзнавчого  музею, в якому дізналися про природу рідного краю, про історію рідного міста.

Детальніше...

 

Креативний тиждень

«Креативний тиждень» у таборі «Веселка» при ЗОШ №27 набирає обертів. Ранок середи зібрав усіх мешканців табору у великій спортивній залі школи. Саме тут проводився танцювально-спортивний марафон «Стартін». Під запальні музичні ритми учасники танцювали «швидкий танець», «високий танець», були також «великий» та «маленький», «вузький» та «широкий», «довгий» та «короткий» танці. Зазначимо, що у кінці марафону були й такі танцюристи, які знесилено присідали на лавки.

Детальніше...

 

«Дюймовочка»

Думаєте, що знаючи змістову лінію казки, вас ніщо не здивує? Зовсім ні! Сьогодні ми в гостях у музично-драматичному театрі. Магічна музика запрошує на перегляд вистави «Дюймовочка». Це чарівна історія про одвічне протистояння добра і зла. Сюжет знайомий усім, але дійство – незвичне: сучасні модні костюми, цікаві діалоги, бездоганний музичний супровід, яскраві декорації, майстерна гра акторів. Сподобалось усім – усім!

Детальніше...

 

Таланти нашого табору

Заледве не всю табірну зміну діти чекають одного з найяскравіших заходів – фестивалю «Таланти нашого табору». Ґрунтовну підготовку школярі почали фактично з перших днів у таборі, і ось він, день, коли їхніми стараннями було створено чудовий концерт. Учасники заходу подарували гарні пісні, запальні танці, читали поетичні рядки та навіть демонстрували свої художні роботи.

Детальніше...

 

«Kinderuni» у мовному таборі РГГ

Учасники мовних загонів РГГ мають можливість познайомитися із німецьким цифровим дитячим університетом «Kinderuni». Даний освітній проект для дітей віком від 8 до 12 років, які мають початковий рівень володіння мовою або взагалі без жодних знань. Три факультети дитячого університету відповідають тим галузям знань, які оточують їх у повсякденному  житті: природа, людина і техніка.

Детальніше...

 

Принцеси і розбійники – хто кого?

Мрії збуваються у пришкільному таборі «Карамельки» (ЗОШ № 9)! Таборята стали принцесами й розбійниками. Ці персонажі завжди викликають інтерес і захоплення у дітей, тому бути схожими на героїв улюблених казок хочеться кожному.

Детальніше...

 

День інтелекту

13 червня 2018 року в пришкільному таборі «Вулик» з денним перебуванням видався ясним та прохолодним. Традиційно вихованці табору вишикувалися на ранкову зарядку і з ентузіазмом виконували музичні вправи.

Після сніданку діти готувалися до загальноміського фестивалю флешмобу «Ми діти України».

З нетерпінням вихованці очікували представників товариства «Саві Нейншн», які приїхали у табір, щоб провести інтелектуально-розважальну гру «Мафія». Ця гра захопила всіх учасників. Діти миттєво розпізнавали емоції інших людей, лаконічно і швидко формулювали думки та власні висловлювання.

Детальніше...