gototopgototop

Сьогодні:


Освіта м.Рівне

МОН України

МОН України
Освіта Рівненщини
МОН України
RMMK

Info-centr

Info-centr

Innovatyka-2016

Ukraine

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterСьогодні241
mod_vvisit_counterВчора1873
mod_vvisit_counterЗа тиждень9665
mod_vvisit_counterПопередній тиждень12368
mod_vvisit_counterЗа місяць42314
mod_vvisit_counterПопередній місяць48402
mod_vvisit_counterЗагальна1950473

Зараз (20 хвилин назад): 26
Ваш IP: 54.198.210.67
,
Сьогодні: 2017-11-25 03:50

Анонс заходів управління освіти м.Рівне. В даному розділі Ви дізнаєтесь про події, які відбудуться протягом поточного тижня. Слідкуйте за подіями, щоб володіти інформацією з питань галузі освіти м.Рівного.

"Відкрити анонс заходів..."

 


День Гідності та Свободи

Із метою утвердження ідеалів свободи і демократії, збереження та донесення до сучасного покоління об’єктивної інформації про доленосні події в Україні початку XXI століття.

Детальніше...

 

Лінійка-реквієм до Дня пам'яті жертв Голодомору

За традицією четверта субота листопада в Україні – День пам’яті жертв голодоморів. Напередодні, в п’ятницю  24  листопада 2017 р. у стінах  Рівненської загальноосвітньої школи  №4 учні запалили "Свічки пам'яті».

Детальніше...

 

Зустріч із податківцем

При проведенні місячника правових знань, який у листопаді розпочався у Рівненській загальноосвітній школі І-ІІІ ст. №25, учителі використовують для навчання основ правознавства різноманітні форми роботи, зокрема й зустрічі зі спеціалістами.

Детальніше...

 

Батьківська (не) конференція

Саме так! У Рівненській ЗОШ №20 замість загальношкільних батьківських зборів проведено Батьківську (не) конференцію закладу середньої освіти.

Детальніше...

 

День лідера від міністерства освіти й порядку

Ще один робочий тиждень у загальноосвітній школі № 9 (директор   Гаврилюк Р.Б.) близиться до завершення. У сфері учнівського самоврядування він запам’ятається проведенням Дня лідера від міністерства освіти, дисципліни й порядку.

Детальніше...

 

Вільні творять майбутнє!

Складна та насичена історія нашої держави не раз готувала для нас складні іспити долі: це і війни, окупація, голодомор. Останні десятиліття ж відзначились для України революційними подіями, які показали, що дух нашого народу незламний.

Детальніше...

 

День Свободи та Гідності у Сп.Ш №15

В історії будь-якої країни є дати, які має пам᾿ятати кожен громадянин; кожен, кому не байдужі такі поняття, як Свобода, Честь, Гідність; кожен, хто розуміє: сьогодні або ніколи ми виборюємо право жити як люди в суверенній, незалежній, європейській державі.

Детальніше...

 

День Гідності та Свободи в Рівненській українській гімназії

Україна – країна гідності і свободи – уже третій рік поспіль ми стверджуємо цю істину в історичні для нашої держави осінні дні. Саме 21 листопада українці вшановують пам'ять патріотів, які піднялися на захист наших прав та свобод. Зазвичай революції бувають раз на сто-двісті років, ми ж стали свідками за останнє десятиліття двох таких трагічних подій.

Детальніше...

 

Революція Гідності, охрещена кров’ю

21 листопада у ЗОШ №22  учні  11-Б класу (класний керівник Л.В. Тарасюк) провели  урок-реквієм «Революція Гідності, охрещена кров’ю».

Детальніше...

 

Зустріч з письменником Олександром Берестяним

21 листопада в НВК № 2 «Школі-Ліцеї» відбулася творча зустріч з Олександром Берестяним –  членом національної спілки журналістів України, сучасним дитячим письменником, поетом, лауреатом Всеукраїнського конкурсу авторської пісні.

Детальніше...

 

Україна: минуле і сьогодення

Пам’ять – нескінчена книга, в якій записано все: і життя людини, і життя країни.  Під час проведення підсумкової конференції по реалізації Всеукраїнського проекту «Демократична школа»  (за підтримки центру ім. Вергеланда) одним із пріоритетних  напрямів діяльності освітнього закладу  було визначено національно-патріотичне виховання.

Детальніше...

 

Літопис мого роду

З давніх-давен існувала така традиція: кожен повинен знати свій рід до сьомого коліна. Дослідження родоводу – це ефективний спосіб пізнати і закарбувати у пам’яті своїх предків. А тому для підтримки розвитку традицій спрямованих на зміцнення української родини щороку у ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 імені Володимира Короленка проводиться конкурс творчих робіт «Літопис мого роду» серед учнів 2-4 класів.

Детальніше...

 

Посвята в гімназисти в РГГ

17 листопада в актовій залі гуманітарної гімназії відбулося урочисте дійство під назвою «Посвята в гімназисти». Саме у цей день 100 учнів п’ятих класів склали обіцянку гімназиста, пообіцявши любити свою Батьківщину та батьків, стати гідними людьми та берегти дружбу, сумлінно вчитися та дотримуватися Кодексу честі гімназиста.

Детальніше...

 

День Гідності та Свободи

21 листопада 2017 року в Рівненській ЗОШ № 28  відбувались заходи щодо вшанування Героїв Майдану. Круглий стіл для учнів 11-го класу на тему: «Наш дух не зламати, свободу не вбити» розпочався із спільної молитви за Україну.

Детальніше...

 

На варті Гідності та Свободи

День Гідності та Свободи у Рівненській ЗОШ І-ІІІ ступенів № 1 імені Володимира Короленка увібрав у себе палітру урочистості та духовності, національної єдності  та цілісності, бо  в цей день учні та вчителі вшановували  родини дітей, батьки яких є учасниками бойових дій на Сході України.

Детальніше...

 

Стаття про День гідності і свободи

21 листопада у Рівненському природничо-математичному ліцеї "Елітар" відбувся реквієм до пам'ятної дати – Дня Гідності та Свободи. У цей день у 2013 році розпочався Євромайдан, коли українці показали всьому світові, що для них матеріальні блага та гроші не є важливішими, ніж свобода та Європейські цінності.

Детальніше...

 

Україна гідна Свободи

21  листопада в Україні відзначається День Гідності та Свободи. Його дата була закріплена відповідним указом президента України Петра Порошенка.

Детальніше...

 

«День Гідності та Свободи – крок у Європу»

21 листопада в Україні відзначається День Гідності та Свободи, у який вшановують громадянський подвиг, патріотизм і мужність людей, що виступили на захист демократичних цінностей, прав і свобод людини і громадянина, національних інтересів нашої держави та її європейського вибору під час подій Помаранчевої революції 2004 року та Революції Гідності 2013-2014 років.

Детальніше...

 

Літературно-музична композиція «100 років України» в НВК №14

Степан Бандера писав: «Самостійну державу може здобути собі український народ тільки власною боротьбою і трудом». Тисячі наших попередників віддали всі сили, пролили свою кров за мрію мільйонів – незалежну Україну.

Детальніше...

 

Щиро вітаємо!!!

Приємно повідомити, що 20 листопада 2017 року учасники зразкового дитячого гурту традиційного поліського співу «Ранкова роса» Рівненської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 28 посіли І місце в міському етапі Всеукраїнської експедиції учнівської та студентської творчості «Моя Батьківщина – Україна» за напрямом «Із Батьківської криниці». Робота має назву «Зимова обрядовість Сарненщини».

Детальніше...

 

Лінійка-реквієм до Дня гідності та свободи

20 листопада, у Рівненській гімназії «Гармонія», відбулася лінійка-реквієм до Дня гідності та свободи. Гімназисти згадали страшні події 2013-2014 років, вшанували пам'ять хоробрих "лицарів світла", які поклали своє життя за світле майбутнє нашої держави.

Детальніше...

 

Згадка про видатного філософа

20.11.17 р., у ЗОШ 13 м. Рівного відбулася науково-практична конференція «Ази духовно - морального становища особистості у світобаченні Григорія (Георгія) Кониського - філософа, письменника, церковного діяча», приурочена до 300 - річчя від дня його народження.

Детальніше...

 

Зустріч з Богданом Столярчуком

Мова – це цілюще джерело, що потужно б’є, виривається з глибин і живить націю. Дню писемності і мови у ЗОШ № 6 м.Рівного був присвячений увесь тиждень.

Детальніше...

 

Діти – наше майбутнє!

Навіть похмурий осінній вихідний день може стати теплим і сонячним, якщо зробити добру справу. Семикласники разом із батьками та вихователями вирішили відвідати Будинок дитини. Для цього вони ще в жовтні на благодійному ярмарку продавали домашню випічку, різні вироби, а на виручені кошти купили іграшки, книжечки, цікаві подарунки маленьким хлопчикам та дівчаткам.

Детальніше...

 

«Живи цікаво та безпечно»

Шкільна родина НВК №17 долучилася до Тижня безпеки дорожнього руху в Україні, який проходив 13-19 листопада 2017 року. В учнівських колективах 1-11 класів було проведено єдиний урок «Безпека на дорозі – безпека життя», присвяченого важливості носіння «флікерів» (світолоповертаючих елементів) та профілактиці екстремального хобі – зачепінгу.

Детальніше...

 

Консиліум 5-ті класи

20.11.2017 року у ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 відбувся психолого-педагогічний консиліум «Адаптація учнів п’ятих класів до нових умов навчання.

Детальніше...