gototopgototop

Сьогодні:


Освіта м.Рівне

МОН України

МОН України
DSIAO

Освіта Рівненщини
МОН України
Info-centr

РІРЦ

Info-centr

Педпреса

Освітній портал Педпреса


mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterСьогодні96
mod_vvisit_counterВчора979
mod_vvisit_counterЗа тиждень2984
mod_vvisit_counterПопередній тиждень6163
mod_vvisit_counterЗа місяць4586
mod_vvisit_counterПопередній місяць29929
mod_vvisit_counterЗагальна4453762

Зараз (20 хвилин назад): 8
Ваш IP: 3.235.65.220
,
Сьогодні: 2022-10-06 03:50

Анонс заходів управління освіти м.Рівне. В даному розділі Ви дізнаєтесь про події, які відбудуться протягом поточного тижня. Слідкуйте за подіями, щоб володіти інформацією з питань галузі освіти м.Рівного.

"Відкрити анонс заходів..."

 


ДОШКІЛЬНЯТА РІВНОГО - ЗА МИР НА ЗЕМЛІ

У перший літній день в Україні, як і у всьому світі, відзначають Міжнародний День захисту дітей. Це – заохочення до миру, взаєморозуміння між дітьми, заклик до захисту прав та свобод дітей.

В дитячих садках нашого міста день розпочався з молитви за здоров’я і захист дітей та виготовлення жовто-блакитних голубів миру. День був насичений патріотичними квестами: «У пошуках літа», «Дітям – мир і доброта», «Стежинами мирного та щасливого дитинства». Працювали різноманітні локації: рукотворчі, пізнавальні, рухливі, логічні, музичні. Діти віртуально подорожували Україною, танцювали, співали, розповідали вірші. В дитячих малюнках відображено заклик до усіх дорослих нашої планети  про захист прав і свобод дітей та миру на землі.

Наші діти - це надія України. Наші діти – заслуговують бути щасливими!

Галина Ремизович та Аліна Хлищ, відділ дошкільної освіти