gototopgototop

Сьогодні:


Освіта м.Рівне

МОН України

МОН України
DSIAO

Освіта Рівненщини
МОН України
Info-centr

РІРЦ

Info-centr

Педпреса

Освітній портал Педпреса


mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterСьогодні221
mod_vvisit_counterВчора649
mod_vvisit_counterЗа тиждень3600
mod_vvisit_counterПопередній тиждень5478
mod_vvisit_counterЗа місяць870
mod_vvisit_counterПопередній місяць29082
mod_vvisit_counterЗагальна4375173

Зараз (20 хвилин назад): 13
Ваш IP: 3.235.228.219
,
Сьогодні: 2022-07-02 11:31

Анонс заходів управління освіти м.Рівне. В даному розділі Ви дізнаєтесь про події, які відбудуться протягом поточного тижня. Слідкуйте за подіями, щоб володіти інформацією з питань галузі освіти м.Рівного.

"Відкрити анонс заходів..."

 


Загальноміська освітянська конференція "Українській школі - 30 років: Рівне на освітянській мапі незалежної України"

Учасники загальноміської освітянської конференції "Українській школі - 30 років: Рівне на освітянській мапі незалежної України", яка відбулася  27 серпня 2021 року в міському Палаці дітей та молоді, говорили про здобутки, виклики, майбутнє освітянської галузі Рівного.
Нам є над чим працювати. Нам є чим і ким  пишатися! Адже головна цінність галузі - люди, саме вони творили і творять  історію рівненської освіти. На конференції отримали нагороди педагоги, які  за результатами 2020-2021 навчального року мають високі результати у професійній діяльності. 10 вчителів стали стипендіатами міського голови. 35 закладів дошкільної та загальної середньої освіти нагороджено Подяками Рівненської міської ради за якісну підготовку до нового навчального року. Нагороджували освітян міський голова Рівного Олександр Третяк і начальник управління освіти Богдан Турович.

У виступах пленарної частини конференції говорили про українську школу в системі національних потреб та інтересів (Петро Куделя, директор НВК "Колегіум" ), виклики дошкільної освіти (Світлана Стасюк, директорка ЗДО 52), "непріоритетність" і пріоритети молодих вчителів (Аліна Авдєєнко, заступниця директора із ЗОШ 4), важливість батьківської підтримки школи  (Тарас Конько, голова піклувальної ради НВК 12), бачення школи очима дітей (Тарас Тарасун, голова Парламенту дітей м.Рівне).

Справжніми святковими подарунками для учасників  конференції стали виступи чудових колективів Палацу дітей та молоді - "Веснянки", "Light", "Дружби".

Усіх освітян об'єднав наш духовний Гімн - "Боже великий, єдиний!"

Із початком нас!
Мирослава Жовтан, директор КУ "ЦПРПП"