gototopgototop

Сьогодні:


Освіта м.Рівне

МОН України

МОН України
Освіта Рівненщини
МОН України
RMMK

РІРЦ

Info-centr

Info-centr

Children-hotline

Info-centr


Innovatyka-2019

Ukraine
Педпреса

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterСьогодні31
mod_vvisit_counterВчора1117
mod_vvisit_counterЗа тиждень1148
mod_vvisit_counterПопередній тиждень8870
mod_vvisit_counterЗа місяць18051
mod_vvisit_counterПопередній місяць71923
mod_vvisit_counterЗагальна3390087

Зараз (20 хвилин назад): 10
Ваш IP: 34.229.119.29
,
Сьогодні: 2020-07-13 00:36

Анонс заходів управління освіти м.Рівне. В даному розділі Ви дізнаєтесь про події, які відбудуться протягом поточного тижня. Слідкуйте за подіями, щоб володіти інформацією з питань галузі освіти м.Рівного.

"Відкрити анонс заходів..."

 


І знову на освітянському перехресті…

При вході у цю установу привертає увагу незвичайна скульптура: квітуча земна куля, на якій сидить бджілка - трудівниця. Думаєте, що це якийсь заклад, пов’язаний з бджільництвом? А от і ні!

Це – Володимирецький районний колегіум, символом якого є бджілка. 12 бджілок на прапорі колегіуму символізують 12 років навчання, за які маленька бджілочка виростає у велику, набирається сил, досвіду і відлітає від шкільного порога у дорослий самостійний політ. «Вуликом» називається дошкільний підрозділ закладу і журнал, який офіційно випускають у колегіумі. А у гімні, який виконують учні, є такі слова: «Рій бджолиний трудиться весело щодня, Бо девіз у закладі – творчість і знання».

Саме ось це – творчість і знання - характерне для учнівського та педагогічного колективу колегіуму. У цьому переконалась група заступників директорів з навчально - виховної роботи закладів освіти міста, яка побувала 23 жовтня 2019 року у Володимирецькому колегіумі. Виїзний семінар зорганізований Центром роботи з обдарованими учнями. Саме на розвиток здібностей і обдарувань кожної дитини і спрямована вся система навчально- виховного процесу у колегіумі: тут і рання профілізація, профільне навчання, професійна підготовка, довузівська підготовка… Шість років тому у закладі створили військово-спортивний профіль, який забезпечує не тільки профільне вивчення предметів, а і посилену військово-фізичну підготовку. Живуть хлопці і дівчатка(!) в казармах. Військова дисципліна у всьому.

А ще колегіум має два гуртожитки для школярів з віддалених районів та сіл…

А ще свою базу відпочинку на Воронівському озері…

А ще свій туристичний автобус…

А ще…А ще…

І розповідали про все це нам колеги- педагоги та учні колегіуму, який упродовж більше 30 років очолює неординарна особистість, відомий за межами України, заслужений працівник освіти України – Остапенко Анатолій Федорович.

У рамках короткого інформаційного повідомлення неможливо поділитися почутим, побаченим. Але впевнено можна стверджувати, що такі поїздки до колег - освітян потрібні. Вони дають змогу збагатити себе досвідом, ідеями, переконатись у тому, що є майбутнє у освіти України, якщо в ній працюють такі педагоги – бджілки, як у Володимирецькому колегіумі.

Завідувач Центру роботи з обдарованими учнями Олеся Пасічник