gototopgototop

Сьогодні:


Освіта м.Рівне

МОН України

МОН України
Освіта Рівненщини
МОН України
RMMK

РІРЦ

Info-centr

Info-centr

Children-hotline

Info-centr


Innovatyka-2019

Ukraine
Педпреса

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterСьогодні109
mod_vvisit_counterВчора1117
mod_vvisit_counterЗа тиждень1226
mod_vvisit_counterПопередній тиждень8870
mod_vvisit_counterЗа місяць18129
mod_vvisit_counterПопередній місяць71923
mod_vvisit_counterЗагальна3390165

Зараз (20 хвилин назад): 14
Ваш IP: 34.229.119.29
,
Сьогодні: 2020-07-13 02:29

Анонс заходів управління освіти м.Рівне. В даному розділі Ви дізнаєтесь про події, які відбудуться протягом поточного тижня. Слідкуйте за подіями, щоб володіти інформацією з питань галузі освіти м.Рівного.

"Відкрити анонс заходів..."

 


На освітянських перехрестях: Рівне – Костопіль

Осінь – золота пора – для збирання врожаю, для роздумів та підсумків, для подорожей, для спілкування з друзями й колегами, адже восени гармонія живе в теплому промінні, у павутинках бабиного літа, у повітрі, напоєному запахом хризантем та опалого листя, у ранковій філіжанці кави, у життєвих перехрестях – особистих, родинних та професійних.

17 жовтня 2019 року на професійному перехресті зустрілися освітяни Рівного та Костопільщини: у наше місто завітали  завідувач Костопільського районного методичного кабінету Оксана  Регеза, її колеги-методисти та заступники директорів шкіл.

Учасники методичного заходу побували на Території патріотизму в Рівненській ЗОШ №20 (директор Сукач Ніна Іванівна). Учнівські вітання, панна Осінь із солодкими гостинчиками – імбирним печивом-листочками, чудова юна екскурсовод, семикласниця Наталія Михальчук, яка вразила гостей своїм професіоналізмом, емоційністю, упевненістю та патріотизмом ( а як по-іншому можна на Території любові до рідного міста, країни, школи?) – ось так двадцята школа зустріла костопільчан  на символічному освітянському перехресті.

У Рівненській гуманітарній гімназії (директор Макарчук Зоя Володимирівна) гостей провели європейським простором закладу, познайомили з його історією (цьогоріч гімназії 50+25) та запропонували взяти участь у засіданні «круглого столу» з теми «Управлінські та психолого-педагогічні аспекти організації освітнього простору для обдарованих дітей та підготовки педагогів до роботи з ними». Учасниками обговорення актуальних питань та обміну досвідом з цієї теми були Жовтан Мирослава Анатоліївна, завідувач Рівненського міського методичного кабінету, яка окреслила пріоритетні напрями роботи освітян міста, зокрема методичної служби; Пасічник Олеся Борисівна, завідувач Центру роботи з обдарованими учнями, у виступі якої було озвучено основні завдання роботи Центру та досягнення обдарованої учнівської молоді міста, а також презентовано заходи з цією категорією учнів, що сприяють розвитку рівненських талантів.

До виступів за «круглим столом» долучилися заступники директорів закладів освіти: Ординська Віра Григорівна із РГГ, яка поділилася сучасними формами методичної роботи в гімназії, Сорока Ірина Анатоліївна із НВК №14, яка закцентувала увагу на важливості формування медіакультури педагогів як складової їх професійної майстерності. Воротеляк Аліна Володимирівна, заступник директора із НВК «Колегіум», озвучила проблеми та перспективи участі закладу в експериментальній роботі всеукраїнського рівня.

Учасниками заходу стали учні, учасники «МАНівського десанту» Ольга Полевік із ЗОШ №8, Ірина Балашова із НВК №19, Олександр Чернюк із ЗОШ №1, які продемонстрували цю сучасну форму роботи, що дозволяє самим учням мотивувати своїх ровесників до дослідницької діяльності.

Наступним напрямом освітянського перехрестя стала Рівненська загальноосвітня школа І –ІІІ ступенів №1 ім.В.Короленка (директор Серветник Олена Павлівна). Наші гості могли «побачити» музейну педагогіку в дії. А їхніми «очима» стала учениця першої школи Маркіна Дарина, яка розповіла і про історію свого закладу, і по музей В.Короленка. Її майстерність як екскурсовода надзвичайно приємно вразила учасників заходу.

Завершився рух освітянським перехрестям у Літературному музеї Уласа Самчука, де гостей привітно зустріла рівненська письменниця, майстриня, авторка креативних книг Олена Медведєва.

Чим цінні такі методичні зустрічі? На це питання є багато відповідей, вагомих і стандартних. Однак, найголовнішою є та, яка озвучує одвічні професійні потреби освітян – у розвитку, обміну досвідом, в обговоренні  проблем, які можна вирішувати разом, у виході з кола стереотипів і сірих буднів. Усе це дає життєву та професійну наснагу!

Мирослава Жовтан, завідувач

Рівненського міського методичного кабінету