gototopgototop

Сьогодні:


Освіта м.Рівне

МОН України

МОН України
DSIAO

Освіта Рівненщини
МОН України
РІРЦ

Info-centr

Info-centr

Children-hotline

Info-centr


Ukraine
Педпреса

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterСьогодні977
mod_vvisit_counterВчора1256
mod_vvisit_counterЗа тиждень977
mod_vvisit_counterПопередній тиждень11181
mod_vvisit_counterЗа місяць32717
mod_vvisit_counterПопередній місяць42035
mod_vvisit_counterЗагальна3723408

Зараз (20 хвилин назад): 33
Ваш IP: 3.237.205.144
,
Сьогодні: 2021-01-25 16:26

Анонс заходів управління освіти м.Рівне. В даному розділі Ви дізнаєтесь про події, які відбудуться протягом поточного тижня. Слідкуйте за подіями, щоб володіти інформацією з питань галузі освіти м.Рівного.

"Відкрити анонс заходів..."

 


Новини управління освіти

День Соборності України

Щороку освітяни, учні та батьківська громадськість відзначають одну із славних дат нашої історії – 22 січня 1919 року - день, коли був проголошений Акт Злуки усіх українських земель в одну Українську Соборну Державу. Протягом багатьох століть українці мріяли про те, щоб землі, які з історичних причин були поділені різними країнами, об’єдналися

Детальніше...

 

Нова радість стала!

З 20 грудня 2020 року по  15 січня  2021 року в місті Рівному серед закладів загальної середньої освіти відбувся загальноміський онлайн-конкурс колядок і щедрівок «Нова радість стала».

Традиційно загальноміський фестиваль вуличних вертепів «Нова радість стала» відбувається на майдані Незалежності, який збирає понад 40 колективів, тисячі рівнян та гостей нашого міста. Час пандемії – не привід, щоб забувати традиції нашого народу, а колядки та щедрівки сповіщають про різдвяне диво, яке дає надію на краще життя.

Детальніше...

 

Щедрий Миколай

Солодкі сюрпризи завжди створюють новорічний настрій. А особливої уваги, турботи, тепла і підтримки потребують діти пільгових категорій: діти-сироти, діти, які позбавлені батьківського піклування, діти з інвалідністю, діти, батьки яких є учасниками операції об’єднаних сил та діти з числа внутрішньо переміщених осіб. З нагоди свята Миколая та новорічно-різдвяних свят управління освіти виконавчого комітету Рівненської міської ради порадувало учнів пільгових категорій усіх Рівненських шкіл.

Детальніше...

 

Конкурс малюнку «Яскравий світ коралових рифів»

Екологічний центр Рівненського міського Палацу дітей та молоді 16 грудня 2020 року провів конкурс екологічного малюнку «Яскравий світ коралових рифів», з метою привертання уваги учнів загальноосвітніх навчальних закладів до унікальних екологічних систем світу – коралових рифів з їх багатим біорізноманіття, до зміни клімату та глобального потепління, які є однією з найсерйозніших загроз для рифів; формування екологічної свідомості та стилю життя,  дружнього до клімату.

Детальніше...

 

Святий Миколай завітав в "Пагінець" і "Особливу дитину"

День святого Миколая - той день, коли чекають подарунки діти. І сьогодні, напередодні свята, до дітей  закладів "Центр Пагінець"(директор Т.Ковальчук) та РНРЦ "Особлива дитина" (директор О.Петух) завітали міський голова Олександр Третяк, секретар міської ради Віктор Шакирзян та начальник управління освіти Василь Харковець.
Солодкі подарунки отримали всі вихованці закладів, а гості - позитивні емоції від спілкування з дітьми.

Детальніше...

 

Звіт «Новорічна композиція», «Український сувенір»

З метою екологічного, природоохоронного та естетичного виховання учнів 10 грудня 2020 року Екологічним центром Рівненського міського Палацу дітей та молоді проводився міський етап традиційної щорічної Всеукраїнської новорічно-різдвяної виставки «Новорічна композиція». Виставка була направлена на пропаганду серед дітей та дорослих бережливого ставлення до природи, на розвиток творчої ініціативи та пізнавальної діяльності учнів, на формування практичних умінь та навичок учнів із виготовленню новорічно-різдвяних композицій.

Детальніше...

 

Кліматичні конкурси

8 грудня 2020 року Екологічний центр Рівненського міського Палацу дітей та молоді провів конкурс екологічних плакатів «Дій за клімат!» та ессе «Зміна клімату може змінити моє життя» серед учнів 5-11 класів закладів освіти міста. Мета конкурсів – привернути увагу учнів до глобальної проблеми зміни клімату, необхідності раціонального використання природних ресурсів на побутовому рівні задля пом’якшення зміни клімату, пропаганда заходів для більш сталого способу життя, формування екологічної свідомості.

Детальніше...

 

Конкурс екологічних сумок «Стильна торба»

8 грудня 2020 року на базі Екологічного центру Рівненського міського Палацу дітей та молоді проходив конкурс екологічних сумок «Стильна торба» серед учнів 1-11 класів закладів освіти міста. Мета конкурсу – привертання уваги учнів до необхідності збереження енергії та природних ресурсів задля пом’якшення зміни клімату, зменшення кількості побутового сміття через використання екологічних торб на заміну пластиковим пакетам, формування екологічного стилю життя.

Детальніше...

 

Методичне об’єднання вчителів-логопедів ЗЗСО

"Заговори, щоб я тебе побачив" (Сократ)

02.12.2020 відбулось методичне об’єднання вчителів-логопедів ЗЗСО з теми  «Діти з порушеннями слуху в загальноосвітньому просторі».

Детальніше...

 

«Ми пам’ятаємо своїх героїв»

«Поки буде залишатися бодай одна краплина моєї крові, я буду битися з ворогами свого народу. Я не можу битися з ними зброєю, але я б’юся різцем і долотом. Я, каліка, б’юся у той час, коли багато сильних і здорових людей у світі навіть не вірять, що така боротьба взагалі можлива»… Ці слова написані художником-графіком, членом Організації українських націоналістів, Української головної визвольної ради, Української повстанської армії Нілом Хасевичем.

Детальніше...

 

Конкурс-захист МАН-2020: новий досвід дистанційних інтелектуальних змагань

5-8 листопада 2020 року у Києві (дистанційно) відбувся ІІІ етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів – членів Малої академії наук України .

Уперше за всю свою історію конкурс-захист відбувся онлайн. Участь у цьогорічному конкурсі взяли 47 представників Рівненської області, 20 із них стали переможцями. Проте, як зазначив директор НЦ «МАНУ» Оксен Лісовий, успіх і перемога на цьому конкурсі не вимірюються кольором медалі чи її наявністю. Кожен відчує вагомість результату цього конкурсу лише на відстані часу. Чим далі від змагання учасники відходитимуть, тим більше будуть цінувати його.

Детальніше...

 

Переможці загальноміського онлайн-конкурсу "Молодь захищає рідну мову"

З Днем української писемності та мови всіх, хто шанує і цінує, вивчає і береже, пишається і захоплюється, говорить нею і любить!

Загальноміський онлайн-конкурс «Молодь захищає рідну мову» показав, що наші діти – справжні захисники української мови! Їхні відеопоезії, авторські вірші, малюнки, постери - це креативність і щирість, активність і  переконливість, любов і  повага до найціннішого, що є в кожного народу, - до мови!

Вітаємо переможців!

Детальніше...

 

Заходи в рамках святкування Міжнародного дня захисту тварин

У жовтні 2020 року Екологічним центром Рівненського міського Палацу дітей та молоді були проведені традиційні заходи до Міжнародного дня захисту тварин.

В рамках святкування Міжнародного дня захисту тварин проводився конкурс екологічного малюнку «Намалюю світ тварин» та акція «Потурбуйсь – і будуть жити!». Метою заходів було привертання уваги учнів закладів освіти до необхідності збереження тварин, розвитку творчих здібностей, формування екологічної свідомості, дбайливого ставлення до тварин, пробудження інтересу до захисту, піклування та охорони тварин, сприяння розвитку гуманістичних якостей у дітей.

Детальніше...

 

Засідання міської творчої групи з питань організації освітнього процесу на уроках іноземної мови

28.10.2020 відбулося засідання міської творчої групи з питань організації освітнього процесу на уроках іноземної мови в умовах дистанційного та змішаного навчання, у якому взяли участь члени творчої групи ( вчителі ЗОШ № № 3, 5, 8, 11, 13, 20, 22, 23, 24, 25, 27; СпШ № 15, СпШ «Центр надії» ім. Надії Маринович; НВК № 2 «Школа-Ліцей», НВК № 12, НВК № 26; РГ «Гармонія», РАЛ «Престиж» ім. Лілії Котовської, РГГ, РУГ) та Грекул Л.В., головний спеціаліст управління освіти, Кінжалова Ю.С., методист КУ «РММК». Засідання відбулося у форматі онлайн-коференції на платформі ZOOM.

Детальніше...

 

Зустріч з лідерами учнівського самоврядування

22 жовтня 2020 року в онлайн форматі на платформі Zoom проведено зустріч з лідерами учнівського самоврядування.

У зустрічі взяли участь представники ЗОШ №1, 3, 4, 5, 6, 8, 9, 10, 13, 16, 18, 25, 27, 28, НВК № 12, «Колегіум», СпШ № 15, «Центр надії», РГ «Гармонія», Рівненської гуманітарної гімназії, ПМЛ «Елітар», РЕПЛ.

Детальніше...

 

Безпека в інтернеті

15 та 16 жовтня 2020 року в закладах загальної середньої освіти м.Рівне визначено як Дні безпеки дітей в Інтернеті, в рамках яких педагогічними колективами закладів проведено тематичні уроки з безпеки дітей в Інтернеті.

Психологами та класними керівниками закладів загальної середньої освіти міста Рівного переглянуто матеріали спеціалізованого вебінару «Як педагогічні працівники можуть створити безпечний онлайн-простір для учнів», відеоматеріали «Безпечний Інтернет», доповнено інформаційні стенди «Безпечний Інтернет».

Детальніше...

 

Прагнемо миру

 

Незвичне засідання методичного об’єднання педагогів-організаторів

16 вересня 2020 року педагоги-організатори закладів загальної середньої освіти міста Рівного зібралися на засідання методичного об’єднання «Домінанти виховної роботи в умовах реалізації Нової української школи в 2020-2021 навчальному році», що відбулося … просто неба. Локацією для проведення заходу став парк історичної реконструкції часів Давньої Русі – городище Оствиця, що знаходиться на лівому березі озера Басів Кут.

Детальніше...

 

Пам’ятаємо героїв…

Сьогодні, 15 вересня 2020 року, у Рівненській ЗОШ №6 відбулося урочисте відкриття пам’ятної дошки учаснику ООС Васюку Олександру.

Вшанувати пам’ять колишнього випускника, бійця ООС прийшли побратими, однокласники, родичі Олександра, учні і вчителі школи та небайдужі жителі мікрорайону. Всі згадували Олександра Павловича як добру і справедливу людину, справжнього патріота, який незважаючи на непризовний вік, пішов боронити нашу Батьківщину від ворога.

Детальніше...

 

Відзначення Дня Європи – 2020

16 травня 2020 року Україна відзначала День Європи. Цьогоріч заходи до Дня Європи проходили в онлайн - форматі у зв`язку із запровадженням карантину у державі. У закладах загальної середньої освіти м. Рівного до Дня Європи відбулися засідання Шкільних Європейських клубів. Учні взяли також участь у віртуальних екскурсіях, подорожах по країнах Європи, онлайн – вікторинах та квестах, міському фестивалі відеопрезентацій «Моя улюблена європейська країна», міських конкурсах: конкурсі есе «Пізнаємо Європу – змінюємо Україну», конкурсі презентацій «Європа в об’єктиві». Активними учасниками заходів до Дня Європи стали члени Шкільних Європейських клубів ЗЗСО № 3, 4, 10 , 8, 13, 20, 22, 24, 25, 27, СпШ № 15, СпШ «Центр надії» ім. Надії Маринович, НВК № № 12, 14,26, РГГ, РУГ, РЕПЛ.

Детальніше...

 

МОН розробило новий Професійний стандарт вчителя – документ на громадському обговоренні

МОН пропонує для громадського обговорення проєкт Профстандарту за професіями «Вчитель початкових класів ЗЗСО», «Вчитель ЗЗСО» - Відкрити...

 

Пустімо великодню красу в серце!

Нарешті великодні шедеври в «Писанковому саду»! Творча подія, якою заступниця міського голови та автор ідеї Галина Кульчинська заінтригувала рівнян, нарешті розпочала своє життя! Так, так, розпочала!.. Адже попереду улюблені Великодні свята, духовний зміст та велич яких не можна обмежити нічим, бо кожен із нас має для Бога свій храм – серце!

Детальніше...

 

Діалог онлайн: спілкування, підтримка, довіра – якість освіти

У будь-якій системі, мета якої – створити спільний продукт, успішно реалізувати ідею, певну політику чи проєкт задля покращення цієї системи, має бути безперервна взаємодія. Від потреби до обговорення, від ідеї до втілення, від втілення до постійного розвитку та оновлення – тільки в такому безперервному процесі всі зусилля його учасників не стануть сізіфовою працею, інноваціями заради інновацій, намаганням підтримати модний тренд у галузі.

Детальніше...

 

Разом подолати виклики легше?!

Як організувати освітній процес за допомогою дистанційних технологій в умовах карантину? Як бути на «ти» із сучасними інструментами дистанційної освіти та онлайн спілкування? Як проводити оцінювання? Як вибудувати таку комунікацію з учнями, щоб вони відчули нашу підтримку й почули поради, підказки, коментарі від учителя? А головне, щоб така комунікація була зрозумілою й доступною і нашим дітям, і їхнім батькам, а освітній процес не перетворювався на «каторгу» чи відбувальщину й не виливався в новий популярний жанр (гумористичний  і не дуже) у соцмережах. Розуміємо, що без спроб і помилок не буває руху вперед, а в кожному жарті є доля правди. Намагаємося зрозуміти і підтримати батьків, адже в педагогів є власні діти.

Детальніше...

 

Веселковий педагогічний міст у початковій школі

Незвичайний педагогічний міст відбувся 12 березня 2020 року на базі Рівненської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 27 (директор Харів Б.Я., заступник директора Бачинська І.М.) для вчителів 4-х класів, які готуються працювати в Новій українській школі. Учителі 1-х і 4-х класів ЗОШ № 27 підготували цікавий формат, який продемонстрував для учасників методичного заходу як учителю 4 класу працювати в 1 класі. Учителі подорожували «веселковим» педагогічним мостом і передавали естафету знань із 4-го класу в 1-й з розвитку критичного мислення.

Детальніше...

 

У пошуках істини…

12.03.2020р. у Рівненській ЗОШ І-ІІІ ступенів № 5 імені О.О. Борисенка Рівненської міської ради відбулось засідання міського методичного об'єднання вчителів образотворчого мистецтва на тему «Розвиток творчих здібностей засобами декоративно-прикладного мистецтва».

Гостинно відкрили захід методист КУ «Рівненський методичний кабінет» Гуменюк Л.М. та директор закладу освіти Середа С.В.

В ході засідання методичного об'єднання вчителі переглянули експозицію картин видатних художників «У пошуках істини» у супроводі екскурсовода, вчителя християнської етики Клеванської спеціалізованої школи №1, члена ГО «Надія – людям», -  Ковальчук Р.А., а також ознайомились з методичними добірками статей з мистецтва в журналах «Слово вчителю».

Детальніше...