gototopgototop

Сьогодні:


Освіта м.Рівне

МОН України

МОН України
DSIAO

Освіта Рівненщини
МОН України
Info-centr

РІРЦ

Info-centr

Info-centr

Children-hotline

Info-centr

Info-centr


Ukraine
Педпреса

Освітній портал Педпреса


mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterСьогодні140
mod_vvisit_counterВчора1229
mod_vvisit_counterЗа тиждень1369
mod_vvisit_counterПопередній тиждень6534
mod_vvisit_counterЗа місяць14468
mod_vvisit_counterПопередній місяць23558
mod_vvisit_counterЗагальна4328873

Зараз (20 хвилин назад): 12
Ваш IP: 3.235.176.80
,
Сьогодні: 2022-05-17 04:43

Анонс заходів управління освіти м.Рівне. В даному розділі Ви дізнаєтесь про події, які відбудуться протягом поточного тижня. Слідкуйте за подіями, щоб володіти інформацією з питань галузі освіти м.Рівного.

"Відкрити анонс заходів..."

 


Новини управління освіти

Талановиті діти – найцінніший скарб!

І вкотре рівненські юні таланти вибороли перемогу на обласному рівні! Команда Рівненської міської територіальної громади посіла ПЕРШЕ місце у обласній виставці-конкурсі серед учнів молодшого шкільного віку з початкового технічного моделювання, яка відбулась 15 квітня 2022 року.

Детальніше...

 

Творчі техніки Рівного – найкращі в області!

Вихованці Рівненського міського центру творчості учнівської молоді вибороли ПЕРШЕ місце команді Рівненської міської територіальної громади у обласному етапі Всеукраїнської виставки-конкурсу технічної творчості учнівської молоді «Наш пошук і творчість – тобі, Україно!», яка відбулась 05 квітня 2022 року.

Детальніше...

 

Зустрінемо Великдень разом! Разом до Перемоги!

У рамках загальноміського освітянського проєкту «Марафон Великодніх справ», з метою збереження духовних традицій українського народу, підтримки тимчасово переселених українців,  на базі філіалу «Ровесник» Рівненського міського центру творчості учнівської молоді  з  12 по 21 квітня 2022 року проводились безкоштовні майстер-класи «Традиційна писанка».

Детальніше...

 

Творчість як засіб психологічного розвантаження

З метою психологічної підтримки, допомоги у подоланні стресу, педагоги Рівненського міського центру творчості учнівської молоді активно проводять майстер-класи для дітей, які тимчасово внутрішньо переміщені до нашого міста. Діти із задоволенням виконують запропоновані творчі завдання у різноманітних техніках (оригамі, квілінг, дизайн, моделювання та ін.), спілкуються, виявляють бажання і надалі брати участь у таких заходах.

Детальніше...

 

Наш пошук і творчість – тобі, Україно!

З 21 по 25 лютого 2022 року Рівненським міським центром творчості учнівської молоді була проведена щорічна міська виставка-конкурс технічної творчості учнівської молоді «Наш пошук і творчість – тобі, Україно!»

Детальніше...

 

Увага! Реєстрація!

Департамент освіти і науки Рівненської ОДА розпочинає реєстрацію на навчання

 

Розпочинаємо реєстрацію на навчання учнів, студентів з числа тимчасово переміщених осіб, що постраждали від збройної агресії Росії.

Детальніше...

 

Увага! Інформація!

Інформація для тимчасово внутрішньо переміщених осіб!

Управління освіти надає перелік закладів загальної середньої освіти міста, в яких можна зареєструвати дітей шкільного віку для долучення до освітнього процесу з використанням технологій дистанційного навчання.

Детальніше...

 

Ми віримо у перемогу! В нашу Україну!

Жоден українець не може бути осторонь страшних подій, які сьогодні відбуваються на нашій рідній землі… Наші діти теж хочуть допомогти у боротьбі зі злом.

Детальніше...

 

Інформація для тимчасово внутрішньо переміщених осіб

Інформація для тимчасово внутрішньо переміщених осіб, які проживають у Вищому професійному училищі №1 та в Рівненському автотранспортному фаховому коледжі НУВГП!

Управління освіти повідомляє, що діти шкільного віку, які проживають у вищеназваних закладах освіти, будуть долучені до освітнього процесу в Рівненській загальноосвітній школі №11 (вул. Д.Галицького, 14а). Директор Синяк Лариса Олександрівна, моб.тел. (068)038-09-34.

 

День народження Кобзаря

Весна 2022-го одягнула українську землю у військовий стрій. Вона наповнила наше життя іншим сенсом, у якому слово і молитва стали непереможною зброєю!
Ось чому на чотирнадцятий день війни рядки  Тараса Шевченка торкаються самого серця, єднають українців і додають  духовних сил!

Детальніше...

 

Тримаймо освітянський стрій

#Тримаймо освітянський стрій_Рівне
У ці дні Рівне об'єднало у волонтерському русі неймовірних людей - жертовних,  щедрих, сильних, невтомних! Вони з ранку і до ночі  наближають День Перемоги світла над темрявою, підтримуючи - як хто може - наших  безстрашних,  найсильніших у світі воїнів!!!

Детальніше...

 

Всесвіт очима дітей

Власне бачення та уявлення про Космос, відтворене засобами літератури та мистецтва, рівненські школярі представили на міському заочному гуманітарному конкурс «Космічні фантазії», який відбувся у Рівненському міському центрі творчості учнівської молоді з 24 по 27 січня 2022 року.

Детальніше...

 

«Україна – це ми!»

18-19 січня 2022 року у Рівненському міському центрі творчості учнівської молоді відбувся міський етап Всеукраїнської фотовиставки до Дня Соборності України «Україна – це ми!» у форматі онлайн. Захід проведено з метою національно-патріотичного виховання учнівської молоді Рівненської територіальної громади, популяризації вивчення історії, пошуку та розкриття юних талантів, формування у підростаючого покоління активної життєвої позиції, готовності брати участь у суспільному і культурному житті України.

Детальніше...

 

Рівненські моделісти популяризували свої творчі здобутки у Івано-Франківську

Вихованці гуртка історико-технічного стендового моделювання Рівненського міського центру творчості учнівської молоді відгукнулися на запрошення Івано-Франківського ОДЦНТТУМ та взяли участь у виставці-конкурсі стендових моделей військової техніки, що присвячувалася Дню Збройних сил України.

Детальніше...

 

І знову зустріч

Уже традиційними стали зустрічі-тренінги підлітків-медіаторів м.Рівного. Цього разу школярі із ЗОШ 25, 28, школи "Гармонія" провели корисно спілкування у стінах ЗОШ 28.

Детальніше...

 

Відеоролик "Абітурієнти з тимчасово окупованих територій. Вибір на користь України"

 

Юні радіоконструктори гідно представили місто на обласних змаганнях!

Навчальні та практичні компетентності, які формуються у процесі занять радіоелектронним конструюванням, допомагають дітям зорієнтуватися у світі сучасної техніки, дають можливість самостійно робити монтаж і налагодження радіотехнічних і електронних пристроїв, здійснювати експериментальну роботу з ними, що є ефективним шляхом до розвитку інженерної інтуїції.

Детальніше...

 

Готуємося до свята

З метою екологічного, природоохоронного та естетичного виховання учнів 8 грудня 2021 року Екологічний центр Рівненського міського Палацу дітей та молоді провів міський етап традиційної щорічної Всеукраїнської новорічно-різдвяної виставки «Новорічна композиція».

Детальніше...

 

Медіація

10 грудня 2021року, на базі ЗОШ № 28 м.Рівного (за сприяння директора Ревут О.І.) розпочали навчання майбутні підлітки-медіатори міста Рівного зі своїми керівниками шкільних служб порозуміння із ЗОШ №25 (практичний психолог Бойчук Н.В.), ЗОШ 28 (практичний психолог Гуменюк С.І.), «Гармонія» (Шинкарук Л.А.) під керівництвом Опанасюк Г.В., директора НМЦПС та Баранюк С.Л., координатора шкільних  служб порозуміння м.Рівного.

Детальніше...

 

Винахідливі юнаки вибороли перемогу у обласному конкурсі!

Вихованці Рівненського міського центру творчості учнівської молоді Шевчук Михайло (гурток «Радіоелектронне конструювання», керівник Алла Михальчук) та Ярощук Михайло («Математичний гурток», керівник  Наталія Винокур) стали переможцями обласного заочного конкурсу науково-дослідницьких, винахідницьких та раціоналізаторських розробок серед вихованців ПНЗ. На розгляд журі  було представлено дві роботи, які посіли відповідно ПЕРШЕ та ДРУГЕ місця.

Детальніше...

 

«Українською розмовляю, мислю, люблю!»

Карантинні обмеження змінили ритм шкільного життя: онлайн-уроки, відмова від масовості, соціальне дистанціювання, ковідна термінологія і сум за «нормальністю». Однак жодна пандемія не може вплинути на дитячу життєтворчість: рухатися, веселитися, розвиватися розумово та емоційно, мріяти про хороше – усі позитивні, цікаві  активності залишаються незмінними.

Детальніше...

 

Юні моделісти міста стали призерами обласного конкурсу!

Історико-технічне стендове моделювання, тобто відтворення у відповідному масштабі точної копії історичних подій та техніки, - один з найцікавіших та найскладніших видів технічної творчості.

Детальніше...

 

Юні мопедисти Рівного показали «клас»!

28 вересня  2021 року вихованці гуртка «Мопедисти та мотоциклісти» Рівненського міського центру творчості учнівської молоді  взяли участь  у відкритих обласних змаганнях мопедистів та мотоциклістів серед учнівської молоді. Метою змагань є популяризація та розвиток мотоспорту серед дітей та молоді, виявлення талановитих та обдарованих дітей, стимулювання росту їх спортивної майстерності.

Детальніше...

 

Напередодні професійного свята освітян: урочисто, яскраво, з любов’ю

Осіння пора для педагогів – це не тільки професійні виклики, щоденні учительські клопоти, а й святкові дні, коли радієш теплим словам вдячності за працю на освітянській ниві. У роботі вихователя, педагога найбільша винагорода – дитяча любов, проте відзнаки від міської та обласної влади, нагороди  МОН України також важливі для професійної мотивації.

Детальніше...

 

Шкільний громадський бюджет 2021-2022

У 2021-2022  роках у шкільному громадському бюджеті беруть участь 36 закладів загальної середньої освіти. Орієнтовна сума коштів, що планується для виділення на кожний заклад загальної середньої освіти для проведення конкурсу «Шкільний громадський бюджет» складає 75 000 грн.

Детальніше...

 

Загальноміська освітянська конференція "Українській школі - 30 років: Рівне на освітянській мапі незалежної України"

Учасники загальноміської освітянської конференції "Українській школі - 30 років: Рівне на освітянській мапі незалежної України", яка відбулася  27 серпня 2021 року в міському Палаці дітей та молоді, говорили про здобутки, виклики, майбутнє освітянської галузі Рівного.

Детальніше...