gototopgototop

Сьогодні:


Освіта м.Рівне

МОН України

МОН України
DSIAO

Освіта Рівненщини
МОН України
Info-centr

РІРЦ

Info-centr

Педпреса

Освітній портал Педпреса


mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterСьогодні74
mod_vvisit_counterВчора979
mod_vvisit_counterЗа тиждень2962
mod_vvisit_counterПопередній тиждень6163
mod_vvisit_counterЗа місяць4564
mod_vvisit_counterПопередній місяць29929
mod_vvisit_counterЗагальна4453740

Зараз (20 хвилин назад): 8
Ваш IP: 3.235.65.220
,
Сьогодні: 2022-10-06 02:50

Анонс заходів управління освіти м.Рівне. В даному розділі Ви дізнаєтесь про події, які відбудуться протягом поточного тижня. Слідкуйте за подіями, щоб володіти інформацією з питань галузі освіти м.Рівного.

"Відкрити анонс заходів..."

 


Заклад дошкільної освіти (дитячий садок) № 17

з/п

ПІБ

Група за віком

Дата і час реєстрації

Пільги

Примітка

1. Миколайчук Катерина Романівна

І група раннього віку – діти 2-го року життя

11.01.2021

11:16:29

немає


2. Агапова Єлизавета Володимирівна

І група раннього віку – діти 2-го року життя

25.01.2021

22:24:00

немає
3. Макарчук Злата Максимівна

І група раннього віку – діти 2-го року життя

05.02.2021

22:11:07

немає
4. Почтовий Артем Сергійович

І група раннього віку – діти 2-го року життя

09.02.2021

10:39:39

немає
5. Юзефович Христина Романівна

І група раннього віку – діти 2-го року життя

27.02.2021

22:10:49

немає

6. Іщик Емілія Олександрівна

І група раннього віку – діти 2-го року життя

02.04.2021

08:17:12

немає
7. Кравець Матвій Павлович

І група раннього віку – діти 2-го року життя

04.04.2021

17:53:47

немає
8. Лукащук Марк Олексійович

І група раннього віку – діти 2-го року життя

26.04.2021

07:51:25

немає
9. Савівська Соломія Дмитрівна

І група раннього віку – діти 2-го року життя

28.04.2021

20:47:15

немає
10. Маркевич Лев Леонідович

І група раннього віку – діти 2-го року життя

15.05.2021

19:12:40

немає
11. Казмірук Мілана Святославівна

І група раннього віку – діти 2-го року життя

30.05.2021

12:56:21

немає
12. Остаповець Вероніка Олегівна

І група раннього віку – діти 2-го року життя

04.06.2021

16:53:37

немає
13. Панасюк Денис Миколайович

І група раннього віку – діти 2-го року життя

24.06.2021

11:41:57

немає
14. Гапонюк Евеліна Романівна

І група раннього віку – діти 2-го року життя

27.06.2021

08:49:06

немає
15. Сівачук Данило Дмитрович

І група раннього віку – діти 2-го року життя

28.06.2021

15:35:50

немає
16. Федорук Мілана Сергіївна

І група раннього віку – діти 2-го року життя

01.07.2021

17:28:32

немає
17. Прокопець Соломія Богданівна

І група раннього віку – діти 2-го року життя

08.07.2021

23:32:51

немає
18. Мосійчук Данило Михайлович

І група раннього віку – діти 2-го року життя

22.07.2021

11:27:59

П.6.
Не підтверджена
19. Мосійчук Денис Михайлович

І група раннього віку – діти 2-го року життя

22.07.2021

11:30:52

П.6.
Не підтверджена
20. Бічахчян Юлія Варданівна

І група раннього віку – діти 2-го року життя

15.08.2021

01:01:43

немає
21. Мельник Микола Олегович

І група раннього віку – діти 2-го року життя

26.08.2021

19:52:27

немає
22. Ковтонюк Олександр Сергійович

І група раннього віку – діти 2-го року життя

02.09.2021

08:53:32

П.6.
Не підтверджена
23. Борисюк Аліса Федорівна

І група раннього віку – діти 2-го року життя

13.09.2021

10:13:40

немає
24. Тищук Варва Владиславівна

І група раннього віку – діти 2-го року життя

13.09.2021

10:57:29

немає
25. Кисіль Діана Миколаївна

І група раннього віку – діти 2-го року життя

13.09.2021

15:53:08

немає
26. Ногачевська Софія Сергіївна

І група раннього віку – діти 2-го року життя

04.10.2021

14:52:10

немає
27. Харчук Еліна Юріївна

І група раннього віку – діти 2-го року життя

17.10.2021

19:31:34

немає
28. Зозуля Христина Олександрівна

І група раннього віку – діти 2-го року життя

28.10.2021

13:06:40

немає
29. Чекун Ніка Сергіївна

І група раннього віку – діти 2-го року життя

31.10.2021

15:50:17

немає
30. Єфімчук Назар Ігорович

І група раннього віку – діти 2-го року життя

26.11.2021

20:01:17

немає
31. Твердохліб Варвара Миколаївна

І група раннього віку – діти 2-го року життя

11.12.2021

18:58:40

немає
32. Садовнік Соломія Романівна

І група раннього віку – діти 2-го року життя

19.12.2021

17:06:00

немає
33. Клімова Аліна Вадимівна

І група раннього віку – діти 2-го року життя

31.12.2021

10:19:38

немає
34. Федюк Аліса Анатоліївна І група раннього віку – діти 2-го року життя

09.02.2022

08:37:46

немає
35. Таргоній Марта Ярославівна І група раннього віку – діти 2-го року життя

24.03.2022

10:22:31

немає