Стовідсоткове влучання!

Три учасники  Всеукраїнської учнівської  олімпіади з географії (фінальний етап), здобувачі освіти закладів загальної середньої освіти Рівненської територіальної громади,  вибороли  три перемоги! Три ІІІ місця!

Переможцями стали: Мартинюк Микола - учень 9 класу Рівненського ліцею № 8 (вчитель Савурко Оксана Миколаївна),  Янчук Софія – учениця  9 класу Рівненського ліцею № 12 (вчитель Кирилюк Олена Володимирівна),   Чернявський Владислав – учень  11 класу Рівненського ліцею «Гармонія» ( вчитель Береза Марія Василівна).

Учасникам довелося виконати 30 тестів і 5 практичних завдань, дати відповіді на 3 теоретичних питання, а також показати вміння працювати з топографічною картою, що  має велике значення в умовах війни.

До речі, у Миколи Мартинюка це вже друга перемога на всеукраїнському рівні: на олімпіаді з історії юнак виборов ІІ місце.

Щира подяка педагогам, які підготували переможців! Адже саме вони змогли зацікавити своїх вихованців предметом, мотивувати їх до участі в олімпіаді та підготувати до перемоги.