gototopgototop

Сьогодні:


Освіта м.Рівне

МОН України

МОН України
DSIAO

Освіта Рівненщини
МОН України
Info-centr

РІРЦ

Info-centr

Педпреса

Освітній портал Педпреса


mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterСьогодні202
mod_vvisit_counterВчора649
mod_vvisit_counterЗа тиждень3581
mod_vvisit_counterПопередній тиждень5478
mod_vvisit_counterЗа місяць851
mod_vvisit_counterПопередній місяць29082
mod_vvisit_counterЗагальна4375154

Зараз (20 хвилин назад): 7
Ваш IP: 3.235.228.219
,
Сьогодні: 2022-07-02 10:58

Анонс заходів управління освіти м.Рівне. В даному розділі Ви дізнаєтесь про події, які відбудуться протягом поточного тижня. Слідкуйте за подіями, щоб володіти інформацією з питань галузі освіти м.Рівного.

"Відкрити анонс заходів..."

 


Заклад дошкільної освіти (ясла-садок) 4 художньо-естетичного напрямку

Рівненської міської ради

"СОНЯШНИК"

Адреса: 33003, м. Рівне,вулиця Кутузова 23А

Контактні дані: тел. 62-30-46, 62-30-03

Електронна адреса: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду

Сайт: www.zdo4.rv.ua

Директор - Левчук Оксана Пилипівна

Режим роботи закладу: з 7.30 до 18.00, чергові групи з 7.00 до 19.00

Всього груп - 5. З них: 1 для дітей раннього віку (3-го років життя), 3 - молодшого дошкільного віку (4-го, 5-го років життя), 1 - старшого дошкільного віку (6-го року життя).

Основним напрямком освітньої діяльності є: художньо-естетичний розвиток дошкільників, формування всебічно розвиненої особистості дитини, розвиток її творчих здібностей;формування громадянських якостей особистості дошкільника шляхом інтеграції національного, духовного та родинного виховання; забезпечення та зміцнення здоров`я дітей шляхом впровадження здоров`язбережувальних та здоров`яформувальних технологій; впровадження інноваційних технологій розвитку, навчання та виховання дітей дошкільного віку.

Для саморозвитку та самореалізації кожної дитини в усіх вікових групах планується створення предметно-розвивального середовища,  яке забезпечить належні умови для розвитку кожної дитини. Облаштовуються  музична та фізкультурна зали, психологічний кабінет. З метою розвитку індивідуальних здібностей дітей будуть надаватись додаткові освітні послуги понад обсяг Базового компонента дошкільної освіти через організацію гуртків: з англійської /німецької мов, з образотворчого мистецтва, з хореографії, з корекційно-розвивальної роботи для дітей з вадами мови.

З дітьми працюватимуть  компетентні авторитетні педагоги,які  розуміють  душу дитини і наповнюють  взаємини та взаємодію з нею розумною любов'ю.

Педагогічний склад: 10 вихователів, 1 музичний керівник, вихователь-методист, інструктор з фізкультури, практичний психолог.

Проектна потужність - 114 дітей.

Презентація закладу дошкільної освіти Переглянути...

Наявність вільних місць

Електронна черга в садок