gototopgototop

Сьогодні:


Освіта м.Рівне

МОН України

МОН України
DSIAO

Освіта Рівненщини
МОН України
Info-centr

РІРЦ

Info-centr

Педпреса

Освітній портал Педпреса


mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterСьогодні210
mod_vvisit_counterВчора649
mod_vvisit_counterЗа тиждень3589
mod_vvisit_counterПопередній тиждень5478
mod_vvisit_counterЗа місяць859
mod_vvisit_counterПопередній місяць29082
mod_vvisit_counterЗагальна4375162

Зараз (20 хвилин назад): 8
Ваш IP: 3.235.228.219
,
Сьогодні: 2022-07-02 11:15

Анонс заходів управління освіти м.Рівне. В даному розділі Ви дізнаєтесь про події, які відбудуться протягом поточного тижня. Слідкуйте за подіями, щоб володіти інформацією з питань галузі освіти м.Рівного.

"Відкрити анонс заходів..."

 


Заклад дошкільної освіти (ясла-садок) №8 Рівненської міської ради

Адреса: 33028    м. Рівне, вул. Пластова, 5

Контактні дані: 63-31-48.

Електронна адреса: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду

Сайт: zdo8.rv.ua

Директор - Ляшук Олена Богданівна

Режим роботи закладу: з 7.30 до 18.00, чергові групи з 7.00 до 19.00

Всього груп – 4.   З них: 1 група для дітей раннього віку; 1 група для дітей 4-го року життя; 1 група для дітей 5-го року життя; 1 група для дітей 6-го року життя.

Основним напрямком освітньої діяльності є  художньо-естетичний розвиток дошкільників.  Пріоритетні завдання  роботи закладу: формування всебічно розвиненої, життєво компетентної особистості; збереження  та зміцнення здоров’я дітей шляхом впровадження здоров’яформувальних та здоров’язбережувальних технологій;  виховання у дітей любові до України, шанобливого ставлення до родини, поваги до народних традицій і звичаїв; впровадження  інноваційних технологій розвитку, навчання та виховання дошкільників; розвиток   творчих здібностей кожної дитини як на заняттях так і під час гурткової роботи; використання  проектних технологій в роботі з педагогами та дітьми, розвиток сенсорно-пізнавальної активності дітей раннього віку.

В закладі облаштовано медичний кабінет, харчоблок з сучасним технологічним  обладнанням для приготування страв.  Для саморозвитку та самореалізації кожної дитини в кожній віковій групі планується створення ігрового предметно-розвивального середовища, облаштування фізкультурного та музичного центру. Всі групи облаштовано сучасними меблями за віком дітей. Для прогулянок дітей на території закладу обладнані  ігрові майданчики з тіньовими навісами.

Презентація закладу дошкільної освіти Переглянути...

Проектна потужність - 75 дітей.

Наявність вільних місць

Електронна черга в садок