gototopgototop

Сьогодні:


Освіта м.Рівне

МОН України

МОН України
DSIAO

Освіта Рівненщини
МОН України
Info-centr

РІРЦ

Info-centr

Педпреса

Освітній портал Педпреса


mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterСьогодні211
mod_vvisit_counterВчора649
mod_vvisit_counterЗа тиждень3590
mod_vvisit_counterПопередній тиждень5478
mod_vvisit_counterЗа місяць860
mod_vvisit_counterПопередній місяць29082
mod_vvisit_counterЗагальна4375163

Зараз (20 хвилин назад): 9
Ваш IP: 3.235.228.219
,
Сьогодні: 2022-07-02 11:17

Анонс заходів управління освіти м.Рівне. В даному розділі Ви дізнаєтесь про події, які відбудуться протягом поточного тижня. Слідкуйте за подіями, щоб володіти інформацією з питань галузі освіти м.Рівного.

"Відкрити анонс заходів..."

 


Заклад дошкільної освіти (ясла-садок) № 57

фізкультурно-оздоровчого напрямку “Лілея”

Рівненської міської ради

з/п

ПІБ

Група за віком

Дата і час реєстрації

Пільги

Примітка

1. Олексійчук Поліна Євгенівна

ІІ група раннього віку – діти 3-го року життя

29.10.2019

19:00:25

немає

Очікуйте на дзвінок від директора ЗДО

Не з'явились


Савчук Дмитро Дмитрович

ІІ група раннього віку – діти 3-го року життя

12.11.2019

17:56:58

немає Зарахована

Бузан Давид Дмитрович

ІІ група раннього віку – діти 3-го року життя

26.11.2019

14:10:59

немає Зарахована

Панасюк Михайло Вікторович

ІІ група раннього віку – діти 3-го року життя

04.12.2019

10:34:16

немає Зарахована

Ярошенко Алевтина Олександрівна

ІІ група раннього віку – діти 3-го року життя

30.12.2019

23:55:58

немає Зарахована

Пушек Мілана Василівна

ІІ група раннього віку – діти 3-го року життя

01.01.2020

18:45:59

немає Зарахована

Котнюк Микита Юрійович

ІІ група раннього віку – діти 3-го року життя

13.01.2020

12:29:52

немає Зарахована
2. Шунько Микита Сергійович

ІІ група раннього віку – діти 3-го року життя

22.01.2020

11:05:10

П.4.

Підтверджена

онлайн

Очікуйте на дзвінок від директора ЗДО

Не з'явились


Павлюк Остап Юрійович

ІІ група раннього віку – діти 3-го року життя

30.01.2020

18:00:35

немає Зарахована

Шевчук Марія Сергіївна

ІІ група раннього віку – діти 3-го року життя

03.02.2020

19:28:26

немає Зарахована

Пшеничний Роман Віталійович

ІІ група раннього віку – діти 3-го року життя

05.02.2020

14:39:22

немає Зарахована
3. Фантачук Софія Ігорівна

ІІ група раннього віку – діти 3-го року життя

17.02.2020

23:09:33

немає

Очікуйте на дзвінок від директора ЗДО

Не з'явились


Ярмолюк Аліна Андріївна

ІІ група раннього віку – діти 3-го року життя

20.02.2020

12:21:53

немає Зарахована

Войтович Лев Олексійович

ІІ група раннього віку – діти 3-го року життя

23.02.2020

14:57:00

немає Зарахована
4. Беляк Ангеліна Андріївна

ІІ група раннього віку – діти 3-го року життя

06.03.2020

14:48:44

немає

Очікуйте на дзвінок від директора ЗДО

Не з'явились


Дячук Єва Максимівна

ІІ група раннього віку – діти 3-го року життя

11.03.2020

15:55:39

немає Зарахована

Грушецька Валерія Андріївна

ІІ група раннього віку – діти 3-го року життя

31.03.2020

00:26:11

немає Зарахована

Гумеля Святослав Ігорович

ІІ група раннього віку – діти 3-го року життя

31.03.2020

12:54:51

немає Зарахована

Гойдюк Ангеліна Ігорівна

ІІ група раннього віку – діти 3-го року життя

05.04.2020

16:45:54

немає Зарахована
5. Дікал Дінарія Андріївна

ІІ група раннього віку – діти 3-го року життя

07.04.2020

16:11:32

немає

Очікуйте на дзвінок від директора ЗДО

Не з'явились


Дяченко Мія Максимівна

ІІ група раннього віку – діти 3-го року життя

17.04.2020

09:25:31

немає Зарахована

Данилець Артем Олександрович

ІІ група раннього віку – діти 3-го року життя

22.04.2020

16:13:35

немає Зарахована

Романовський Артем Сергійович

ІІ група раннього віку – діти 3-го року життя

30.04.2020

22:12:41

немає Зарахована

Приступлюк Аліна Тарасівна

ІІ група раннього віку – діти 3-го року життя

16.05.2020

15:25:44

немає Зарахована

Семенчук Анна Вікторівна

ІІ група раннього віку – діти 3-го року життя

19.05.2020

16:45:25

немає Зарахована

Жидікова Меланія Сергіївна

ІІ група раннього віку – діти 3-го року життя

20.05.2020

16:20:57

П.4.

Не підтверджена

Зарахована

6. Козачок Олег Євгенович

ІІ група раннього віку – діти 3-го року життя

24.05.2020

16:05:31

немає Залишається в черзі на наступний рік (2023)

Челик Матвій Миколайович

ІІ група раннього віку – діти 3-го року життя

26.05.2020

20:58:20

немає Зарахована

Дацюк Любомир Олександрович

ІІ група раннього віку – діти 3-го року життя

28.05.2020

19:22:04

немає Зарахована

Міщук Максим Сергійович

ІІ група раннього віку – діти 3-го року життя

01.06.2020

23:07:06

немає Зарахована

Рущин Марія Сергіївна

ІІ група раннього віку – діти 3-го року життя

02.06.2020

14:02:16

П.6.

Не підтверджена

Зарахована

7. Сурур Соломон

ІІ група раннього віку – діти 3-го року життя

13.06.2020

17:24:20

немає

Очікуйте на дзвінок від директора ЗДО

Не з'явились


Сеідова Айсель Асімівна

ІІ група раннього віку – діти 3-го року життя

19.06.2020

21:48:39

немає Зарахована
8. Ющук Назар Юрійович

ІІ група раннього віку – діти 3-го року життя

23.06.2020

15:43:49

немає

Очікуйте на дзвінок від директора ЗДО

Не з'явились


Белеля Гордій Сергійович

ІІ група раннього віку – діти 3-го року життя

14.07.2020

19:49:40

немає Зарахована

Нагорна Мія Олегівна

ІІ група раннього віку – діти 3-го року життя

15.07.2020

16:55:03

немає Зарахована

Гуц Богдан Олександрович

ІІ група раннього віку – діти 3-го року життя

19.07.2020

12:18:05

П.7.

Підтверджена

онлайн 22.07.2020року.

Зарахована

9. Мальчевський Матвій Володимирович

ІІ група раннього віку – діти 3-го року життя

21.07.2020

19:36:38

немає

Очікуйте на дзвінок від директора ЗДО

Не з'явились


Скубік Уляна Сергіївна

ІІ група раннього віку – діти 3-го року життя

23.07.2020

10:36:32

немає Зарахована

Петраковська Олександра Андріївна

ІІ група раннього віку – діти 3-го року життя

26.07.2020

18:03:34

немає Зарахована

Затерка Злата Дмитрівна

ІІ група раннього віку – діти 3-го року життя

29.07.2020

14:35:23

немає Зарахована

Захарець Вікторія Максимівна

ІІ група раннього віку – діти 3-го року життя

05.08.2020

19:52:26

немає Зарахована

Корсун Софія Максимівна

ІІ група раннього віку – діти 3-го року життя

17.08.2020

10:15:26

немає Зарахована
10. Цехмейструк Веремій Іванович

ІІ група раннього віку – діти 3-го року життя

26.08.2020

12:55:02

немає

Очікуйте на дзвінок від директора ЗДО

Не з'явились


Самчук Владислав Дмитрович

ІІ група раннього віку – діти 3-го року життя

28.08.2020

08:04:54

немає Зарахована
11. Качановський Іраклі Прідоніович

ІІ група раннього віку – діти 3-го року життя

28.08.2020

14:53:55

П.6.

Не підтверджена

Очікуйте на дзвінок від директора ЗДО

Не з'явились

 

Гавлітіна Яна Олександрівна

ІІ група раннього віку – діти 3-го року життя

12.09.2020

12:14:10

немає Зарахована

Кільдюшова Марія Тарасівна

ІІ група раннього віку – діти 3-го року життя

13.09.2020

16:29:28

немає Зарахована

Горобець Анастасія Ігорівна

ІІ група раннього віку – діти 3-го року життя

17.09.2020

10:16:44

немає Зарахована

Тхорук Тимофій Вікторович

ІІ група раннього віку – діти 3-го року життя

24.09.2020

21:00:34

немає Зарахована

Гадзімовський Владислав Геннадійович

ІІ група раннього віку – діти 3-го року життя

26.09.2020

18:30:45

немає Зарахована

Свирид Макар Сергійович

ІІ група раннього віку – діти 3-го року життя

28.09.2020

07:04:48

немає Зарахована

Шарманський Роман Юрійович

ІІ група раннього віку – діти 3-го року життя

29.09.2020

09:10:50

П.6.

Підтверджена

Зарахована


Ющук Емілія Сергіївна

ІІ група раннього віку – діти 3-го року життя

15.10.2020

17:12:01

немає Зарахована

Зущенко Костянтин Петрович

ІІ група раннього віку – діти 3-го року життя

23.10.2020

14:40:20

немає Зарахована
12. Гоменюк Вікторія Володимирівна

ІІ група раннього віку – діти 3-го року життя

08.11.2020

16:34:01

немає

Очікуйте на дзвінок від директора ЗДО

Не з'явились


Поліщук Олександра Сергіївна

ІІ група раннього віку – діти 3-го року життя

12.11.2020

14:24:12

немає Зарахована

Ахмєдов Максим Олексійович

ІІ група раннього віку – діти 3-го року життя

16.11.2020

14:31:59

немає Зарахована

Сизкова Ангеліна Сергіївна

ІІ група раннього віку – діти 3-го року життя

19.11.2020

14:59:33

немає Зарахована
13. Янчишина Злата Віталіївна

ІІ група раннього віку – діти 3-го року життя

20.12.2020

10:53:04

немає
14. Матвійчук Богдан Олександрович

ІІ група раннього віку – діти 3-го року життя

20.12.2020

12:48:27

немає
15. Порученко Оксана Петрівна

ІІ група раннього віку – діти 3-го року життя

04.01.2021

16:19:57

немає
16. Савчук Матвій Петрович

ІІ група раннього віку – діти 3-го року життя

12.01.2021

12:44:01

немає
17. Онопрейчук Артем Вікторович

ІІ група раннього віку – діти 3-го року життя

13.01.2021

21:03:26

немає
18. Пастушок Марина Андріївна ІІ група раннього віку – діти 3-го року життя

01.02.2021

16:12:38

немає
19. Солімчук Дмитро Тарасович ІІ група раннього віку – діти 3-го року життя

15.02.2021

14:31:12

П.6.
Не підтверджена
20. Турок Софія Іванівна ІІ група раннього віку – діти 3-го року життя

11.03.2021

16:37:58

немає
21. Сеник Ярослав Юрійович ІІ група раннього віку – діти 3-го року життя

28.03.2021

09:28:51

немає
22. Равліковська Соломія Віталіївна ІІ група раннього віку – діти 3-го року життя

06.06.2021

23:06:19

немає
23. Гарбар Анна Юріївна ІІ група раннього віку – діти 3-го року життя

14.06.2021

22:40:57

немає
24. Казмірчук Уляна Іванівна ІІ група раннього віку – діти 3-го року життя

17.06.2021

11:41:56

немає
25. Бриж Єва Сергіївна ІІ група раннього віку – діти 3-го року життя

25.06.2021

20:21:12

немає
26. Михайлицький Ярослав Олександрович ІІ група раннього віку – діти 3-го року життя

10.08.2021

16:37:55

немає
27. Бутько Аріна Борисівна

ІІ група раннього віку – діти 3-го року життя

12.08.2021

19:25:06

немає

Лупина Варва Олександрівна ІІ група раннього віку – діти 3-го року життя

30.08.2021

05:34:43

Першочергове зарахування відповідно до п.10 Положення про ЗДО, затвердженого Постановою  Кабінету Міністрів України від 27.01.2021 № 86.

пільга підтверджена (пункту 3 розділу 3 положення про порядок загальної міської електронної реєстрації дітей для влаштування в дошкільні навчальні заклади міста рівного в новій редакції)

06.05.2022року.

Зарахована

28. Дубинець Євгеній Олександрович ІІ група раннього віку – діти 3-го року життя

02.02.2022

21:16:17

немає
29. Баховська Анна Сергіївна ІІ група раннього віку – діти 3-го року життя

31.05.2022

00:52:23

П.7.
Не підтверджена