gototopgototop

Сьогодні:


Освіта м.Рівне

МОН України

МОН України
DSIAO

Освіта Рівненщини
МОН України
Info-centr

РІРЦ

Info-centr

Педпреса

Освітній портал Педпреса


mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterСьогодні193
mod_vvisit_counterВчора649
mod_vvisit_counterЗа тиждень3572
mod_vvisit_counterПопередній тиждень5478
mod_vvisit_counterЗа місяць842
mod_vvisit_counterПопередній місяць29082
mod_vvisit_counterЗагальна4375145

Зараз (20 хвилин назад): 11
Ваш IP: 3.235.228.219
,
Сьогодні: 2022-07-02 10:29

Анонс заходів управління освіти м.Рівне. В даному розділі Ви дізнаєтесь про події, які відбудуться протягом поточного тижня. Слідкуйте за подіями, щоб володіти інформацією з питань галузі освіти м.Рівного.

"Відкрити анонс заходів..."

 


Заклад дошкільної освіти (ясла-садок) № 57

фізкультурно-оздоровчого напрямку “Лілея”

Рівненської міської ради

з/п

ПІБ

Група за віком

Дата і час реєстрації

Пільги

Примітка

1. Попович Дмитро Сергійович

І група раннього віку – діти 2-го року життя

05.11.2020

15:17:32

П.6.

Підтверджена

2. Савина Софія Антонівна

І група раннього віку – діти 2-го року життя

08.12.2020

10:48:36

немає
3. Садовий Тимофій Станіславович

І група раннього віку – діти 2-го року життя

12.12.2020

16:05:30

немає
4. Зозуля Андрій Вадимович

І група раннього віку – діти 2-го року життя

15.12.2020

20:26:16

П.4.
Не підтверджена
5. Блищик Дарина Володимирівна

І група раннього віку – діти 2-го року життя

13.01.2021

09:26:43

немає
6. Токар Варвара Богданівна

І група раннього віку – діти 2-го року життя

18.02.2021

21:02:19

П.6.
Не підтверджена
7. Барчук Аріана Валентинівна

І група раннього віку – діти 2-го року життя

22.02.2021

12:34:44

немає
8. Юхименко Гордій Вікторович

І група раннього віку – діти 2-го року життя

25.02.2021

08:27:08

немає
9. Курчик Мар'ян Русланович

І група раннього віку – діти 2-го року життя

26.02.2021

09:17:25

П.6.
Не підтверджена
10. Балаушко Єва Юріївна

І група раннього віку – діти 2-го року життя

26.02.2021

19:28:39

немає
11. Антонюк Марта Сергіївна

І група раннього віку – діти 2-го року життя

04.03.2021

20:37:11

немає
12. Шевчук Матвій Олександрович

І група раннього віку – діти 2-го року життя

11.03.2021

21:21:28

немає
13. Петлівчук Кіра Володимирівна

І група раннього віку – діти 2-го року життя

19.03.2021

20:28:44

немає
14. Ковальчук Єва Олексіївна

І група раннього віку – діти 2-го року життя

22.03.2021

11:48:42

немає
15. Кузьмич Вікторія Леонідівна

І група раннього віку – діти 2-го року життя

22.03.2021

22:24:49

немає
16. Петраковська Мілана Володимирівна

І група раннього віку – діти 2-го року життя

24.03.2021

19:08:02

П.4.
Підтверджена
17. Демчук Дем'ян Олександрович

І група раннього віку – діти 2-го року життя

29.03.2021

13:21:32

немає
18. Рубель Анна Вадимівна

І група раннього віку – діти 2-го року життя

30.03.2021

20:30:39

немає
19. Кичелюк Захар Олександрович

І група раннього віку – діти 2-го року життя

05.04.2021

15:19:57

немає
20. Антонюк Захар Сергійович

І група раннього віку – діти 2-го року життя

12.04.2021

12:59:18

немає
21. Миронюк Владислав Русланович

І група раннього віку – діти 2-го року життя

18.04.2021

20:07:21

немає
22. Шкіль Дамир Андрійович

І група раннього віку – діти 2-го року життя

20.04.2021

12:00:24

немає
23. Васильчук Володимир Сергійович

І група раннього віку – діти 2-го року життя

27.04.2021

18:33:43

немає
24. Алексієвець Анна Сергіївна

І група раннього віку – діти 2-го року життя

28.04.2021

13:01:42

немає
25. Серко Артур Сергійович

І група раннього віку – діти 2-го року життя

30.04.2021

16:23:26

немає
26. Максимчук Олександр Миколайович

І група раннього віку – діти 2-го року життя

06.05.2021

17:24:55

немає
27. Красовський Богдан Володимирович

І група раннього віку – діти 2-го року життя

10.05.2021

11:47:19

немає
28. Порученко Дарія Романівна

І група раннього віку – діти 2-го року життя

17.05.2021

14:11:01

немає помилка свідоцтва
29. Новосельська Дарина Євгеніївна

І група раннього віку – діти 2-го року життя

31.05.2021

18:02:38

немає
30. Супрунець Лука Сергійович

І група раннього віку – діти 2-го року життя

03.06.2021

12:04:19

немає
31. Шахно Олеся Михайлівна

І група раннього віку – діти 2-го року життя

08.06.2021

21:29:13

немає
32. Марчак Маргарита Віталіївна

І група раннього віку – діти 2-го року життя

09.06.2021

15:24:19

немає
33. Лівандовський Олександр Павлович

І група раннього віку – діти 2-го року життя

16.06.2021

21:29:30

немає
34. Бацюсь Макарій Максимович

І група раннього віку – діти 2-го року життя

21.06.2021

16:04:05

немає
35. Кирилюк Христина Іванівна

І група раннього віку – діти 2-го року життя

02.07.2021

11:04:06

немає
36. Герба Софія Юріївна

І група раннього віку – діти 2-го року життя

12.07.2021

22:06:08

немає
37. Дацюк Роман Олександрович

І група раннього віку – діти 2-го року життя

15.07.2021

18:57:46

немає
38. Кузьомка Софія Миколаївна

І група раннього віку – діти 2-го року життя

24.07.2021

15:42:03

немає
39. Олексійчук Тимофій Євгенович

І група раннього віку – діти 2-го року життя

25.07.2021

23:16:54

немає
40. Мастолярчук Уляна Петрівна

І група раннього віку – діти 2-го року життя

27.07.2021

20:04:46

немає
41. Здолбіцька Софія Андріївна

І група раннього віку – діти 2-го року життя

27.07.2021

22:58:17

немає
42. Здолбіцька Марія Андріївна

І група раннього віку – діти 2-го року життя

27.07.2021

23:01:01

немає
43. Подоляк Олександра Володимирівна

І група раннього віку – діти 2-го року життя

29.07.2021

16:27:28

немає
44. Гожан Софія Едуардівна

І група раннього віку – діти 2-го року життя

10.08.2021

12:34:26

немає
45. Гожа Антоніна Вадимівна

І група раннього віку – діти 2-го року життя

14.08.2021

19:23:26

немає
46. Максимчук Марко Васильович

І група раннього віку – діти 2-го року життя

17.08.2021

15:20:11

немає
47. Оверчук Мілана Володимирівна

І група раннього віку – діти 2-го року життя

17.08.2021

15:21:26

немає
48. Бугай Артем Сергійович

І група раннього віку – діти 2-го року життя

30.08.2021

12:57:10

немає
49. Новицький Ілля Сергійович

І група раннього віку – діти 2-го року життя

30.08.2021

14:52:07

немає
50. Станіславчук Дарина Тарасівна

І група раннього віку – діти 2-го року життя

31.08.2021

14:26:18

немає
51. Камінська Аліна Ігорівна

І група раннього віку – діти 2-го року життя

09.09.2021

17:21:39

немає
52. Дорощук Варвара Вікторівна

І група раннього віку – діти 2-го року життя

13.09.2021

15:34:22

П.6.
Підтверджена
53. Підгрушна Олександра Валентинівна

І група раннього віку – діти 2-го року життя

14.09.2021

16:57:59

немає
54. Вовчина Софія Романівна

І група раннього віку – діти 2-го року життя

15.09.2021

14:29:16

немає
55. Мельник Тимофій Іванович

І група раннього віку – діти 2-го року життя

19.09.2021

17:14:28

немає
56. Крикун Каміла Іванівна

І група раннього віку – діти 2-го року життя

04.10.2021

10:29:29

немає
57. Шайдюк Артем Сергійович

І група раннього віку – діти 2-го року життя

11.10.2021

18:43:30

немає
58. Ксенжак Ярослав Русланович

І група раннього віку – діти 2-го року життя

16.10.2021

17:09:54

немає
59. Мокрик Максим Миколайович

І група раннього віку – діти 2-го року життя

29.10.2021

15:44:26

немає
60. Мушинський Роман Степанович

І група раннього віку – діти 2-го року життя

10.11.2021

12:21:54

немає помилка свідоцтва
61. Лапський Артур Андрійович

І група раннього віку – діти 2-го року життя

19.11.2021

21:14:41

немає
62. Лех Валерія Олегівна

І група раннього віку – діти 2-го року життя

22.11.2021

12:07:19

немає
63. Гісматулін Марк Павлович

І група раннього віку – діти 2-го року життя

22.11.2021

12:19:27

немає
64. Лафета Даниїл Ігорович

І група раннього віку – діти 2-го року життя

22.12.2021

14:51:04

немає
65. Серман Денис Олександрович

І група раннього віку – діти 2-го року життя

25.12.2021

19:54:23

немає
66. Довгалюк Матвій Володимирович

І група раннього віку – діти 2-го року життя

26.12.2021

17:07:15

немає
67. Коробка Владислав Олександрович

І група раннього віку – діти 2-го року життя

01.01.2022

16:11:35

немає
68. Белер Даніель Давутович

І група раннього віку – діти 2-го року життя

07.01.2022

22:03:34

немає
69. Ніколайчук Лев Назарович

І група раннього віку – діти 2-го року життя

17.01.2022

20:13:10

немає
70. Музика Таїсія Станіславівна

І група раннього віку – діти 2-го року життя

18.01.2022

10:51:08

немає
71. Тарасюк Поліна Юріївна

І група раннього віку – діти 2-го року життя

22.01.2022

20:29:08

немає
72. Хілімон Олеся Сергіївна І група раннього віку – діти 2-го року життя

24.05.2022

07:43:01

немає
73. Галагуз Костянтин Олександрович І група раннього віку – діти 2-го року життя

16.06.2022

20:22:33

немає
74. Тхорук Аліса Павлівна І група раннього віку – діти 2-го року життя

19.06.2022

14:38:25

П.1.
Не підтверджена