gototopgototop

Сьогодні:


Освіта м.Рівне

МОН України

МОН України
DSIAO

Освіта Рівненщини
МОН України
Info-centr

РІРЦ

Info-centr

Педпреса

Освітній портал Педпреса


mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterСьогодні205
mod_vvisit_counterВчора649
mod_vvisit_counterЗа тиждень3584
mod_vvisit_counterПопередній тиждень5478
mod_vvisit_counterЗа місяць854
mod_vvisit_counterПопередній місяць29082
mod_vvisit_counterЗагальна4375157

Зараз (20 хвилин назад): 8
Ваш IP: 3.235.228.219
,
Сьогодні: 2022-07-02 11:05

Анонс заходів управління освіти м.Рівне. В даному розділі Ви дізнаєтесь про події, які відбудуться протягом поточного тижня. Слідкуйте за подіями, щоб володіти інформацією з питань галузі освіти м.Рівного.

"Відкрити анонс заходів..."

 


Заклад дошкільної освіти (ясла- садок) компенсуючого типу

(для ослаблених та частохворіючих дітей)№27

Рівненської міської ради

Адреса: м.Рівне, вул.Кн. Ольги 14, В

Контактні дані: 63-48-04; 63- 29-48.

Електронна адреса: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду

Сайт: zdo27.rv.ua

Директор - Мандзюк Світлана Анатоліївна.

Режим роботи закладу: з 7.00 до 19.00

Кількість груп: 8, з них: 1група переддошкільного віку та 7 груп дошкільного віку.

Основним напрямком освітньої діяльності є формування і вдосконалення усіх складових комплексного поняття «здоровя», а саме: психічне, фізичне, духовне та соціальне здоровя. Тому головним завданням нашого закладу є зміцнення та збереження здоровя дітей, формування свідомого розуміння здорового способу життя, валеологічного світогляду шляхом використання здоровязбережувальних та здоровяформувальних технологій. Для досягнення цієї мети розроблено комплексний підхід до проблеми оздоровлення – поєднуємо навчально-розвивальну діяльність та оздоровчі заходи в процесі життєдіяльності дітей.  В закладі розроблено структуру фізкультурно-оздоровчої роботи за такими напрямками:

- традиційні та нетрадиційні форми фізкультурно- оздоровчої роботи;

- лікувально-профілактичні заходи.

У нас працює фізіотерапевтичний кабінет де діти мають можливість отримувати лікувально- профілактичні процедури за допомогою спеціального медичного обладнання: інгаляції, сиглентно-кисневі пінки, сеанси аромо, кольоро та музикотерапії, фіто чаї, дріжджові напої, вітаміни та вітамінні чаї, вживання води із медом та соком лимона,полоскання ротової порожнини, масаж. Також працює тубус- кварц, лампа «Біоптрон», сольова лампа.

В закладі створена сенсорна кімната з сухим басейном, посібниками- стимуляторами, що впливають на всі органи чуттів дитини.

Педагогічним колективом впроваджуються такі інноваційні оздоровчі технології:

-етюди для душі,  елементи Хатха- йоги, Су-джок терапію, мудри оздоровчої системи індійських йогів, валеокорекцію, «Ази здорового способу життя» на основі індійської методики Аюверди, різні види масажу, гімнастики, ігри з піском «Сендплей», піскова терапія, казко терапія, кольоротерапія, ігротерапія, кріотерапія.

В дошкільному закладі створене безпечне, багатофункціональне розвивальне середовище, яке відповідає усім нормам і вимогам.

Педагогічний склад: 21 педагог, з них: вихователь- методист; практичний психолог; інструктор з фізвиховання ; 2 музичних керівники; 16  вихователів.

Презентація закладу дошкільної освіти Переглянути...

Проектна потужність - 195 дітей.

Наявність вільних місць

Електронна черга в садок