gototopgototop

Сьогодні:


Освіта м.Рівне

МОН України

МОН України
DSIAO

Освіта Рівненщини
МОН України
Info-centr

РІРЦ

Info-centr

Педпреса

Освітній портал Педпреса


mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterСьогодні185
mod_vvisit_counterВчора649
mod_vvisit_counterЗа тиждень3564
mod_vvisit_counterПопередній тиждень5478
mod_vvisit_counterЗа місяць834
mod_vvisit_counterПопередній місяць29082
mod_vvisit_counterЗагальна4375137

Зараз (20 хвилин назад): 6
Ваш IP: 3.235.228.219
,
Сьогодні: 2022-07-02 10:19

Анонс заходів управління освіти м.Рівне. В даному розділі Ви дізнаєтесь про події, які відбудуться протягом поточного тижня. Слідкуйте за подіями, щоб володіти інформацією з питань галузі освіти м.Рівного.

"Відкрити анонс заходів..."

 


Заклад дошкільної освіти (ясла-садок) №2

поглибленого інтелектуального розвитку Рівненської міської ради

Адреса: 33010, м.Рівне, вулиця Дубенська, будинок 46-Б

Контактні дані: тел.: 62-80-03, 62-80-53,

Електронна адреса: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду

Сайт: zdo2.rv.ua

Директор - Шершун Лариса Василівна

Режим роботи закладу: з  7. 30 год. до 18.00 год. за п’ятиденним робочим тижнем. Вихідні: субота, неділя, святкові дні. Режим роботи чергових груп з 7.00 год.  до  19.00 год.

Кількість груп 13, з них:  4 - для дітей раннього віку (2-го, 3-го років життя), 6 - молодшого дошкільного віку (4-го, 5-го років життя), 3 - старшого дошкільного віку (6-го року життя). Чергових груп - 9.

Основні напрямки освітньої діяльності: збереження та зміцнення фізичного, психічного, духовного і соціального здоров’я дітей дошкільного віку, здійснення інтелектуального розвитку дошкільників на  засадах інтеграці змісту та творчого вровадження  інноваційних освітніх технологій.

Створені умови в закладі забезпечують повноцінний та гармонійний розвиток вихованців. Групи сформовані за віковими особливостями дітей, з дотриманням санітарних правил і вимог, побажань батьків. В групах облаштовані дитячі розвивальні центри, ігрові осередки, які є достатньо наповненими, естетичними, багатофункціональними,  відповідають гігієнічним вимогам. Ефективно та результативно використовуються в освітньо-виховному  процесі спортивно-ігровий центр, інтелектуальна ігротека, музична зала, кабінети психолога, іноземної мови, які в повній мірі задовільняють інтелектуальні, фізичні,творчо-музичні дитячі потреби. Пріоритетними формами роботи в процесі організованої освітньо-розвивальної діяльності є: інтегровані заняття, заняття-дослідження, -конструювання,-моделювання, -казка, -гра, інші, у процесі яких реалізуються чинні Програми. Розвитку індивідуальних задатків та здібностей дітей сприяють заняття в гуртках з   “Логіки Світу”, розвивальних і логіко-математичних ігор, сольного співу, гри на дитячих музичних інструментах. Надаються додаткові освітні послуги у формі  гурткової роботи. За інтересами дітей та понад обсяги чинних програм працюють гуртки з англійської мови, хореографії, інтелектуальних ігор (шахів, шашок, “Го”, “Рендзю”, “Отелло”).

Педагогічний склад В закладі працює 31 педагог, з них:  завідувач, вихователь-методист, 25- вихователів, 2- музичних керівники, практичний психолог, інструктор з фізкультури.

Презентація закладу дошкільної освіти Переглянути...

Проектна потужність - 240 дітей

Наявність вільних місць

Електрона черга в садок