gototopgototop

Сьогодні:


Освіта м.Рівне

МОН України

МОН України
DSIAO

Освіта Рівненщини
МОН України
Info-centr

РІРЦ

Info-centr

Педпреса

Освітній портал Педпреса


mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterСьогодні220
mod_vvisit_counterВчора649
mod_vvisit_counterЗа тиждень3599
mod_vvisit_counterПопередній тиждень5478
mod_vvisit_counterЗа місяць869
mod_vvisit_counterПопередній місяць29082
mod_vvisit_counterЗагальна4375172

Зараз (20 хвилин назад): 13
Ваш IP: 3.235.228.219
,
Сьогодні: 2022-07-02 11:29

Анонс заходів управління освіти м.Рівне. В даному розділі Ви дізнаєтесь про події, які відбудуться протягом поточного тижня. Слідкуйте за подіями, щоб володіти інформацією з питань галузі освіти м.Рівного.

"Відкрити анонс заходів..."

 


Заклад дошкільної освіти (ясла-садок)

компенсуючого типу (для дітей з вадами зору) № 35 «Весняночка»

Рівненської міської ради

Адреса: 33000 вулиця Гагаріна 73,

Контактні дані: 65-17-72, 65-18-93.

Електрона адреса: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду .

Сайт: dnz35.org.ua

Директор - Грицак Тамара Юріївна

Режим роботи закладу: з 8.00 до 18.00, чергові групи: з 7.00 до 19.00 ;

Кількість груп: 10, з них 2 групи раннього  і 8 груп  дошкільного віку. Групи  укомплектовані згідно  віку і  дефектів  зору дошкільнят.

Основні напрямки освітньої діяльності: організаційно-педагогічний, лікувально-відновлювальний, корекційно-розвивальний, освітньо–виховний здійснюються за спеціальною програмою „Навчально – виховні рекомендації для спеціальних закладів

(діти з вадами зору), програмою для ЗДО компенсуючого типу для дітей з вадами зору  відповідно до вимог  Базового компонента у новій редакції (2012р.в.) та спрямовані   на відтворення і розвиток пізнавальних можливостей зорового аналізатора, первинно порушених зорових функцій, забезпечення всебічного розвитку розумових  і фізичних здібностей дошкільнят з порушенням зору, попередження виникнення вторинних порушень, формування  компенсаторних способів сприйняття,  підготовка дітей до успішного навчання в умовах інклюзивної освіти. Активно використовуємо  інформаційно-комунікаційні та інноваційні технології в корекційно-розвивальній, освітньо-виховній,  лікувально – відновлювальній роботі  закладу  адаптуючи їх до умов сьогодення та потреб своїх вихованців. Кожна група забезпечена корекційно – розвивальними, лікувально – профілактичними, спеціальними педагогічними засобами

(тактильні карточки, м’ячики-світлостимулятори, мотанки-розвивалки, кільцекиди, мозаїки, пазли, трафарети, спірографи, геоконти, сортери, рукавички і  м’ячі для  сухого масажу, корекційні доріжки, доріжки для профілактики плоскостопу...,  наявний навчальний матеріал за методикою   М. Зайцева ,   Глена Домана, В. Шернборн , Бейтса,  ейдетичного напрямку...).

У всіх групах створене сучасне, динамічне предметно-розвивальне середовище. Враховуючи специфіку роботи дошкільного закладу  облаштовані: плеоптоортоптичний кабінет (який оснащений сучасною квантовою та лікувальною апаратурою,  комп’ютерними програмами лікувально-оздоровчого напрямку),  кабінет лікаря – офтальмолога, фізіотерапевтичний кабінет, медичний блок, кімната психологічного розвантаження, басейн сухого масажу, музичний зал, логопедичний кабінет, центри розвитку та корекції зору «Оченятам на підмогу», фізкультурно – оздоровчі центри.

Педагогічний склад: 36 педагогів, з них: 1 вихователь-методист, 23  вихователі, 7 вчителів- дефектологів (тифлопедагоги), 2  вчителя-логопеди, 2 музкерівники,  1 інструктор з фізкультури, 1  практичний психолог.

Презентація закладу дошкільної освіти Переглянути...

Проектна потужність – 100 дітей.

Наявність вільних місць

Електрона черга в садок